חברת XM Cyber שפותחה ע"י ראש המוסד לשעבר ובכירים נוספים במודיעין גייסה 22 מיליון דולר - 0404
חברת XM Cyber שפותחה ע חדשות 0404

חברת XM Cyber שפותחה ע"י ראש המוסד לשעבר ובכירים נוספים במודיעין גייסה 22 מיליון דולר

חברת XM Cyber, אשר פיתחה את הפלטפורמה הראשונה בעולם לסימולציה אוטומטית של תקיפות APT, הודיעה היום כי היא גייסה 22 מיליון דולר בסבב A, בו השתתפו, בין השאר Macquarie Capital, Nasdaq Ventures, Our Innovation Fund, LP ו-UST Global. בסך הכול גייסה החברה עד כה 32 מיליון דולר לאחר סבב גיוס Seed בסך של 10 מיליון דולר מ-Swarth Group.

XM Cyber מייעדת את כספי הגיוס לתמיכה בצמיחתה העסקית באמצעות הרחבת המכירות, השיווק, המחקר והפיתוח.

החברה, שהינה מובילה בתחום ה-"Breach and Attack Simulation" (סימולציה של פריצה ותקיפה) פיתחה פלטפורמה חדשנית בשםHaXM. בין לקוחותיה של XM Cyber נמצאים מוסדות פיננסיים מובילים וארגוני תשתיות חיוניות ברחבי צפון אמריקה, אירופה, ישראל ואוסטרליה.

הפלטפורמה של XM Cyber מייצרת סימולציות תקיפה באופן רציף, וחושפת את כלל מסלולי התקיפה האפשריים מנקודת מבטו של התוקף, החל מנקודת הפריצה הראשונית ועד הגעה לנכסים ארגוניים חיוניים, ובכלל זה מסלולי תקיפה העוברים מתחת לרדאר של רבים ממוצרי האבטחה הקיימים אשר כיום אין שום דרך לגלותם.

כצעד משלים לסימולציית התקיפה, מערכת HaXM מספקת המלצות ממוקדות ומתועדפות המראות כיצד ניתן לתקן את הליקויים שהתגלו. למעשה המערכת פועלת כצוות סגול אוטומטי המשלב תהליכים של צוות אדום וצוות כחול על מנת לייצר תהליך אבולוציוני מהיר שמביא את הארגונים לרמת מוכנות גבוהה בפני איומי סייבר.

מאז ההשקה זכתה ב-16 פרסים יוקרתיים בענף ביניהם SC Media, והוכרזה כ"חלוצה טכנולוגית" מטעם הפורום הכלכלי העולמי (World Economic Forum).

נעם ארז, מנכ"ל ומייסד-שותף של XM Cyber: "בעידן של פשעי סייבר מתוחכמים, הפתרון שלנו מוכיח כי על כל ארגון לשאול את עצמו 'האם הנכסים החיוניים של הארגון אכן מאובטחים? המציאות מוכיחה שמרבית הארגונים עדיין חשופים במקרים לא מעטים לפשעי סייבר למרות מוצרי אבטחה הקיימים ברשת הארגון, שכן יש שפע של דרכים שבהן האקרים עלולים לפגוע בנכסים אלה.

בעולם של רשתות דינאמיות נוצרים חורים ופרצות חדשות באופן תמידי, ולכן יש חשיבות למוצר השוהה ופועל ברשת הארגונית באופן רציף, ומאתר מיידית היווצרותם של נתיבי תקיפה חדשים המאפשרים לתוקף צירי הגעה נסתרים.  

שנת 2018 הייתה שנה פורה ביותר עבור XM CYBER, שנה בה רכשנו לקוחות חדשים מהשורה הראשונה בעולם, וסבב הגיוס הנוכחי יסייע לנו להרחיב בצורה משמעותית את מעגל הלקוחות  שלנו בשנת 2019. אנו מודים למשקיעים שלנו על הצבעת האמון הזו ומצפים לשיתוף פעולה נוסף בעתיד".

גרי אופנר, העומד בראש Nasdaq Ventures: "מכיוון שאיומי הסייבר ממשיכים להתפתח, אנו סבורים כי XM Cyber עונה על צורך חשוב, בעיקר אצל חברות העוסקות בתשתיות ושירותים פיננסיים. אנו מאמינים כי ההשקעה שלנו ב- XM Cyber תסייע לה להמשיך בפיתוחים חדשים שיקדמו את הטכנולוגיות והתהליכים של הסימולציות והאיתור של הפריצות. זה תחום חשוב ומתפתח של חדשנות באבטחת הסייבר, ואנו שמחים לתמוך בצמיחתו ובהרחבתו".

יובל וולמן, סמנכ"ל הסייבר של UST Global: "אנו שמחים להשתתף בסבב ההשקעה ב-XM Cyber בשלב כה משמעותי בהתרחבות המהירה שלה. השקעתנו ב-XM Cyber כוללת גם הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בתחום המכירות והאינטגרציה עם CyberProof, חברה בת של UST Global המתמחה בשירותי אבטחה מנוהלים. הפתרון המשותף של שתי החברות יסייע לרבים מלקוחותינו להקטין באופן יעיל את החשיפה שלהם לאיומי סייבר, ולנהל את האיומים בצורה מדידה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com