פנייה למפכ''ל: איומים על חיי משפחת הלוחם אלאור אזריה - 0404
פנייה למפכ חדשות 0404

פנייה למפכ"ל: איומים על חיי משפחת הלוחם אלאור אזריה

חברת הכנסת נאוה בוקר פנתה במכתב למפכ"ל המשטרה, רוני אלשייך, וביקשה כי המשטרה תפעל בכל הכח עקב איומים על חיי משפחת הלוחם אלאור אזריה.

במכתב כתבה בוקר:

"אני פונה אליך מתוך חשש אמיתי לחייהם של בני משפחת הלוחם אלאור אזריה. ההורים, צ'רלי ואושרה והאחים, אדיר ודנה, נתונים למתקפת טרור מסוכנת ברשתות החברתיות. מדי שבוע נשלחות אליהם עשרות הודעות בהן איומים על חייהם ועל חיי הלוחם אלאור אזריה.

בהודעות, המאיימים לא בוחלים בשום אמצעי כדי להטיל אימה על המשפחה. במספר דוגמאות שצורפו למכתב תוכל להווכח שנשלחות הודעות עם תמונות בעלות אופי פורנוגרפי, תמונות בהן חיילי צה"ל שותתים דם כרמז לבאות. וכמובן איומים מפורשים על חייהם.

אב המשפחה צ'רלי פנה אליי וסיפר לי כי לאחרונה מכונית בנו אדירהושחתה באישון לילה. אם לא די בכך, בהפרש של מספר ימים, נשלח אל תיבת הדואר של המשפחה כדור של רובה m16. לדברי האב, בחודשים האחרונים הוגשו שמונה תלונות למשטרת רמלה, אולם התחושה היא שלא נעשה די כדי להסיר את האיום המרחף מעל ראשם של משפחת אזריה. המאיימים טרם נלכדו והמשפחה שרויה בפחד מתמיד.

משפחת אזריה דואבת וכואבת מספיק, לנוכח העובדה שבנם מצוי בהליך משפטי והוא אינו אדם חופשי. אני פונה אליך בבקשה להפנות את כל המשאבים הדרושים על מנת לאתר המאיימים ובכך לאפשר למערכת המשפט למצות עמם את הדין.

אודה לטיפולך המהיר. נאוה בוקר"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]