ראדא מדווחת על הזמנות בהיקף של 12 מיליון דולר - 0404
ראדא מדווחת על הזמנות בהיקף של 12 מיליון דולר מיכאל קויימן, ויקיפדיה

ראדא מדווחת על הזמנות בהיקף של 12 מיליון דולר

ראדא תעשיות אלקטרוניות בע"מ, מובילה עולמית בפיתוח וייצור מכ"מים טקטיים לכוח המתמרן, מדווחת על הזמנות חדשות שהתקבלו לאחרונה בחברה, בהיקף של כ-12 מיליון דולר.

מעל ל-5 מיליון דולר מכלל ההזמנות התקבלו עבור המכ"מים מבוססי התוכנה של ראדא להגנה מפני פגזי מרגמה, טילים וארטילריה קצרת טווח (C-RAM), מערכות הגנה כנגד כלי טיס בלתי מאוישים (Counter-UAV) והגנה אווירית לטווחים קצרים (SHORAD). מרבית ההזמנות התקבלו מלקוחות חדשים ואסטרטגיים, ארגוני בטחון אסטרטגיים. הזמנות אלו הינן בעלות פוטנציאל להזמנות המשך משמעותיות בעתיד. חלק מההזמנות הינן הזמנות המשך אשר התקבלו מלקוחות שביצעו הזמנות ראשוניות מראדא מוקדם יותר השנה.

שאר ההזמנות הן  הזמנות המשך למוצרים האויוניים של החברה, בהם מערכות לכלי טיס בלתי מאויישים, מערכות למסוקים, מקליטי וידאו דיגיטאליים, ותחזוקה של מערכות אויוניקה.

דב סלע, מנכ"ל ראדא אמר: "כפי שהזמנות אלו מעידות, פעילות האוויוניקה שלנו נותרה יציבה ורווחית. ההזמנות שהתקבלו אצלנו נוטעות בנו ביטחון כי פעילות זו תמשיך לשמור על יציבות בשנים הקרובות. מעבר לכך, מנוע הצמיחה שלנו – מגזר המכ"מים מבוססי התוכנה, ממשיך לצבור תאוצה עם הזמנות ראשוניות חדשות בעלות פוטנציאל עתידי משמעותי, שהתקבלו מלקוחות אסטרטגיים. יתר על כן, אנו רואים כי לקוחות חדשים איתם התחלנו לעבוד בתחילת השנה מתחילים לבצע הזמנות המשך. אני שב ומדגיש כי שוק המכ"מים הטקטיים שלנו נמצא עדיין בשלב צמיחה ראשונית, ואנו רואים כיצד הוא צובר תאוצה. אנו מאמינים כי המובילות שלנו בשוק המכ"מים הטקטיים לכוח המתמרן תניב את פירותיה בעתיד הקרוב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]