מגדל העמק: יצא לדרך שדרוג רחוב "הרב עובדיה יוסף" - 0404
+
מגדל העמק: יצא לדרך שדרוג רחוב "הרב עובדיה יוסף" דוברות עיריית מגדל העמק

מגדל העמק: יצא לדרך שדרוג רחוב "הרב עובדיה יוסף"

השבוע יצא לדרך פרויקט הסדרת הרחוב במסגרתו יוחלפו ויחודשו התשתיות ברחוב בעלות של כמיליון וחצי שקלים.

הבחירות לרשויות המקומיות רק הסתיימו ובמגדל העמק ממשיכים לעבוד במרץ ולהשיק פרויקטים חדשים. בימים האחרונים החל פרויקט חידוש תשתיות ברחוב הרב עובדיה יוסף במסגרתו יחודשו הכבישים ברחוב (קרצוף וריבוד), חידוש והנגשת מדרכות למוגבלים, הצבת ריהוט רחוב הכולל ספסלים ומעקות בטיחותיות חדשות וכמובן סימוני תנועה חדשים הכוללים תמרור חדש, צביעת הכביש והחניות בעלות כוללת של 1.5 מיליון שקלים. יש לציין כי במקביל משודרג בימים אלה פארק המשחקים ברחוב בעלות של 750 אלף ש"ח.

פרויקט השדרוג החל לפני כשנתיים עם גיוס כמיליון וחצי שקלים לתכנון, פרסום מכרז ובימים אלה החל הביצוע שייארך כחודשיים ימים ואמור להסתיים עד סוף השנה הנוכחית. במהלך תקופת העבודות יפעלו במקום הסדרי תנועה זמניים במסגרתן ייסגר נתיב אחד והתנועה תהיה חד סטרית כולל אוטובוסים כאשר לא יחול כל שינוי בזמני הנסיעות. באגף ההנדסה ציינו כי תמרור וסימון מתאים הוצב במקום, ביקשו מהציבור לשים לב להנחיות והודו לציבור מראש על ההבנה בעקבות אי הנוחות הזמנית שתגרם במהלך העבודות הנעשות למען בטיחותם. במקביל, הוגשה בחודש פברואר האחרון בקשה לשר הבינוי והשיכון יואב גלנט לכלול את השכונה בתכנית "שיקום שכונות". בעקבות הפנייה התקיים ביקור וסיור של מנכ"ל משרדו חגי רזניק ומנהל המחוז שלמה פייבלוביץ יחד עם ראש העיר כדי לקדם את הבקשה ולהביאה לאישור בממשלה.

ראש העיר אלי ברדה התייחס לתחילת העבודות ואמר: "לבחירות שנערכו בתחילת החודש אין כל השפעה על הפרויקטים שזה עתה הסתיימו, כאלה הנמצאים בימים אלה בביצוע או כאלה שאמורים להתחיל בקרוב. הרשות פועלת על פי תכנית עבודה סדורה ועתה הגיע זמנו של רחוב הרב עובדיה יוסף לשדרוג וחידוש".  

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com