התחזה לחברת הלבשה תחתונה: תושב טירת הכרמל נעצר בחשד לעבירות מין (צפו בהתכתבויות) - 0404
+
התחזה לחברת הלבשה תחתונה: תושב טירת הכרמל נעצר בחשד לעבירות מין (צפו בהתכתבויות) דוברות המשטרה

התחזה לחברת הלבשה תחתונה: תושב טירת הכרמל נעצר בחשד לעבירות מין (צפו בהתכתבויות)

במסגרת חקירה סמויה שניהלה המשטרה בחודשים האחרונים, לשם שמירה על בטחון הגולשים ברשת, עצרה המשטרה הבוקר (ראשון) תושב טירת הכרמל בן 29 בחשד לעבירות מין, התחזות, קבלת דבר במרמה ורישום כוזב במחשב.

על פי החשד, פתח החשוד לפני כשנה עמוד אינסטגרם עסקי הנחזה להיות עסק של הלבשה תחתונה קיימת (בשינוי אות אחת מהחברה המקורית), לאחר מכן פנה אל בחורות בשנות ה-20-30 לחייהן אותן איתר באינסטגרם ופיתה אותן לשלוח אליו תמונות אינטימיות, באמתלה כי הדבר נדרש כדי לבחון מקצועית את "התאמתן" לפרסום בקמפיין.

כאמור, החשוד נהג להבטיח תגמול כספי והטבות אחרות במרמה לנשים תמימות שנפלו קורבן להצעותיו להשתתף בקמפיין תמורת אלפי שקלים, תוך שהוא מתחזה לבחורה בשם "נטלי" – בעלת עסק להלבשה תחתונה מזויף בשם "hermos israel", הנחזה להיות החברה המקורית להלבשה תחתונה בשם :"hermosa Israel".

במשטרת ישראל זיהו דפוס פעולה דומה של החשוד דרך מספר רב של תלונות שהתקבלו ברחבי הארץ, לרבות תלונה מבעלת העסק האמיתי, שלאורך תקופה קיבלה פניות מנשים ששאלו על הקמפיין ועל העובדת "נטלי", שלמעשה אינה קיימת בחברה האמיתית.

מערך הסייבר ביחידה המרכזית של משטרת ישראל הפעיל את מיטב האמצעים הטכנולוגיים, אשר הביאו לחשיפת החשוד והתחקות אחר תנועותיו ברשת ומחוצה לה ועם מעצרו הבוקר נערך חיפוש בביתו ונתפסו התקני אחסון שונים שהיו ברשותו.

היום יובא החשוד לדיון בבימ"ש השלום עכו, בבקשה להאריך את מעצרו.

מהמשטרה נמסר כי, "במשטרה מעריכים כי נשים נוספות ככל הנראה נפלו קורבן. לפיכך, ניתן לפנות באופן ישיר ליחידה החוקרת בטלפון: 04-9876921/936 או להגיש תלונה בכל תחנת משטרה בארץ, על מנת שנוכל למצות עמו את מלוא חומרת הדין".

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה