אביטן: ״מכבי חיפה עם גוטמן? אתגר גדול יותר מבדרך כלל״ - 0404
+
אביטן: ״מכבי חיפה עם גוטמן? אתגר גדול יותר מבדרך כלל״ יוסי שקל

אביטן: ״מכבי חיפה עם גוטמן? אתגר גדול יותר מבדרך כלל״

בהפועל חדרה ממשיכים בהכנות לקראת המשחק המסקרן שיערך מחר (מוצאי שבת, 20:30) מול מכבי חיפה החדשה עם אלי גוטמן, במסגרת המחזור ה-10 בליגת העל.

מאמן הקבוצה ניסו אביטן, אמר לקראת המשחק: "ההכנות שלנו השבוע התנהלו כרגיל. אנחנו מנסים להכשיר כמה שחקנים עם רגישויות קטנות (קווין טאפוקו, דובב גבאי ויונתן לוי). ההפסד לבני יהודה לא השפיע. אנחנו בתוך הליגה והפסד זה חלק מהחיים בליגה הזו. אנחנו שמחים שהמאזן שלנו חיובי, ורוצים לחזור ולהיראות טוב כמו שנראינו ברוב העונה.

מכבי חיפה? מולנו ניצבת יריבה מאוד איכותית שנמצאת בתנופה חדשה עם מאמן חדש ואנחנו מבינים שיש מולנו אתגר גדול יותר מבדרך כלל". חשש ממומנטום שלילי? "אנשים נוטים לעשות פילוח מדי שבוע. אני בוחן את הקבוצה שלנו לאורך זמן ובמבחן התוצאה אנחנו מרוצים. אנו מבינים שהדרך עוד ארוכה ומחויבים למועדון שלנו להמשיך ולייצר כמה שיותר תוצאות טובות שיבטיחו את מקומנו בליגה ויגרמו לאושר ולהנאה לקהל שלנו, שאנחנו מאוד צריכים אותו איתנו במגרש מחר".

הקשר עוז פרץ אמר: "עבדנו קשה כל השבוע בניסיון לתקן את מה שלא עבד מול בני יהודה. לא ממש חשוב לנו מה אומרים עלינו, אנחנו מרוכזים בעצמנו ובמטרות שלנו. גוטמן? כשמגיע מאמן חדש הוא מביא איתו למועדון רוח חדשה ורעיונות חדשים. אתה לא בדיוק יודע למה לצפות, וברור שיהיה משחק סופר סופר קשה. חשוב לנצח לפני הפגרה? חשוב לנצח. נקודה".