נתניהו: "אני נגד שיח פוגעני או שוביניסטי שאינו מכבד את הכנסת" - 0404
+
נתניהו: "אני נגד שיח פוגעני או שוביניסטי שאינו מכבד את הכנסת"

נתניהו: "אני נגד שיח פוגעני או שוביניסטי שאינו מכבד את הכנסת"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב להתבטאויות האחרונות הנשמעות בכנסת וגינה את דבריו של ח"כ שטרן ואת דבריה של שרת התרבות מירי רגב. במהלך דיון על חוק ה"נאמנות בתרבות" אותו מקדמת השרה אמר לה ח"כ שטרן כי, "אני לא רוצה לדבר פה על איך התקדמת בצבא, לא כדאי". דבריו נשמעו כמי שמזלזל בנשים המשרתות בצה"ל. דבריו של שטרן נאמרו בתגובה לדברי רגב שאמרה לו, "היית ראש אכ"א מעולה כל כך שהיינו צריכים לנקות אחריך". 

נתניהו: "ההתבטאויות האחרונות שנשמעות בכנסת אינן ראויות ואין להן מקום בשיח הישראלי. אני בעד ויכוחים נוקבים ומעת לעת אפילו עוקצניים, כל עוד הם מתקיימים בכבוד ומתייחסים לגופו של נושא ולא לגופו של אדם. אני נגד שיח פוגעני או שוביניסטי שאינו מכבד את הכנסת ואותנו כשליחי ציבור".

למחרת הדיון, פרסם ח"כ שטרן הבהרה לדבריו ואמר כי לא היה בהם "קשר סקסיסטי. כוונתי הייתה קשורה להתלהבות היתרה של רגב בשירות אדוניה כמו בתקופת ההתנתקות וכמו שהיא עושה גם היום, תמיד מתחנפת לבכירים ממנה בלי טיפת תפיסת עולם ואידיאולוגיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com