זוארץ נפגש עם נשיא פיפ"א בשוויץ: "פיפ"א תעזור לנו בקידום הנוער ובפיתוח מתקני ספורט" - 0404
+
זוארץ נפגש עם נשיא פיפ"א בשוויץ: "פיפ"א תעזור לנו בקידום הנוער ובפיתוח מתקני ספורט" דוברות ההתאחדות לכדורגל

זוארץ נפגש עם נשיא פיפ"א בשוויץ: "פיפ"א תעזור לנו בקידום הנוער ובפיתוח מתקני ספורט"

יו״ר ההתאחדות לכדורגל משה זוארץ ומנכ״ל ההתאחדות רתם קמר נפגשו היום (שלישי) במשרדי פיפ״א בציריך שוויץ עם נשיא פיפ״א ג׳יאני אינפנטינו, וראשי הארגון.

זוארץ הודה לנשיא פיפ״א על עמדתו הברורה והנחרצת לא לאפשר עירוב של ספורט ופוליטיקה והשמירה על מעמד ההתאחדות הישראלית לנוכח הניסיונות להוביל לחרמות ספורטיביים כנגדה. כמו כן, שוחחו השניים על הדרכים השונות בהן יכולה פיפ״א לסייע בקידום מחלקות הנוער ובשדרוג התשתיות והמתקנים בכדורגל הישראלי.

זוארץ: ״אני שמח ללמוד שוב עד כמה ארגוני הכדורגל המובילים ובראשם פיפ״א, בהובלת הנשיא אינפנטינו, מבינים את החשיבות להקפיד על הפרדה מוחלטת בין ספורט לבין סוגיות פוליטיות ומדיניות. ההתאחדות הקפידה ותקפיד לכבד את כל הכללים והתקנות של פיפ״א וכל עוד זה המצב, כל מי שינסה לפגוע בנו בדרכים מניפולטיביות יגלה שהדבר בלתי אפשרי.

נושא נוסף בשיחה הוא ההצעה החדשה של פיפ״א לקיום ליגת אומות עולמית וכמובן שהבעתי את תמיכתנו ברעיון. אני מאמין כי פיפ״א גם תדע לסייע לנו בקידום מחלקות הנוער ובפיתוח מתקנים ותשתיות, נושאים שחשיבותם ברורה היטב לאינפנטינו ולראשי הארגון. הבהרתי לנשיא כי הוא אורח רצוי בישראל ואני מקווה שהוא יגיע לביקור בארצנו בעתיד הקרוב״.