מאות צועדים באזיקים לזכר קים וזיו שנרצחו בברקן: "צו הריסה מגומגם לבית המחבל במקום לשטחו" - 0404
+
מאות צועדים באזיקים לזכר קים וזיו שנרצחו בברקן: "צו הריסה מגומגם לבית המחבל במקום לשטחו" רועי חדי

מאות צועדים באזיקים לזכר קים וזיו שנרצחו בברקן: "צו הריסה מגומגם לבית המחבל במקום לשטחו"

מאות בני אדם צועדים הערב (שלישי) יחד עם משפחותיהם של קים לברונגר יחזקאל וזיו חגבי הי"ד שנרצחו בפיגוע באזור התעשייה ברקן. 

המשפחות, ראש מועצת שומרון יוסי דגן, ויו"ר וועד מתיישבי שומרון צועדים אזוקים במחאה על אי תפיסת המחבל, על כך שלא הורו להרוס את בית המחבל לחלוטין ובמחאה על כך שהממשלה עוצרת בנייה בהתיישבות במקום לעודד בנייה.

אביה של קים, רפי יחזקאל: "אנחנו נאבק יחד עם ראש מועצת שומרון להקים כאן בשומרון איזור תעשייה לזכרם של קים וזיו. הם ישלמו באדמה על דם".

יוסי דגן: "באנו לכאן להרים ראש. אני מצטרף לדברים של האבא האמיץ. הם באו לרצוח יהודים ולחלק סוכריות כדי שנברח מכאן ואנחנו לא נברח מכאן. אני קורא מכאן לראש הממשלה להקים איזור תעשייה חדש לזכר קים וזיו. ואדוני ראש הממשלה אתה תאשר את הקמת איזור התעשייה. עם ישראל חי".

יו״ר ועד מתיישבי השומרון, צחי דיקשטיין: "עצוב שביום השלושים, חודש אחרי הרצח הנורא של קים וזיו, יוצאת הודעה מדו״צ על צו הריסה חלקי ומגומגם רק של קומת הקרקע והמרתף בו המחבל התגורר, זאת במקום לשטח את הבית ולהורסו עד היסוד שעות ספורות אחרי הפיגוע האכזרי.

באנו לכאן הערב למקום הרצח בקריאה ברורה וחד משמעית: במלחמה נגד טרור אכזרי לא ניתן לנהוג בכפפות של משי. חודש אחרי והמחבל עודנו חי ונושם וביתו עומד על תילו, ועולם כמנהגו נוהג. יש להסיר את הכפפות ולהשיב מלחמה שערה כנגד רוצחי ילדינו טובי בנינו".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com