עם ישראל מתגייס לתרום לפרוייקט "קול המלאכים" המגשים חלומות לילדים עם תסמונת דאון (צפו) - 0404
+
צילום: יח"צ קול המלאכים

עם ישראל מתגייס לתרום לפרוייקט "קול המלאכים" המגשים חלומות לילדים עם תסמונת דאון (צפו)

בשעות הקרובות (22:00 בערב) ייסתיים פרויקט מימון המונים מוזיקלי ומרגש לילדי תסמונת דאון "קול המלאכים". הפרויקט, נולד בעקבות מפגש בין המוזיקאי ישראל כסיף עם עמותת "תסמותק", ומתוך ההכרה שמוזיקה תורמת להתפתחותם של ילדי תסמונת דאון ויכולה לסייע להם רבות בתהליך רכישת השפה כבר מגיל קטן.  

"קול המלאכים" הוא מרכז מוזיקלי לילדים מיוחדים שיוקם באולפנים של כסיף, אולפני קלמנטינה. הכספים שיגויסו יוקדשו לשנה של פעילות על בסיס שבועי בה האולפנים יהפכו למרכז מוזיקלי עבור ילדי "תסמותק" ובני משפחותיהם. הילדים ישירו, ינגנו ויקליטו שירים ביחד עם משפחתם. 
 
הכספים מיועדים להנגשת האולפן עבור ילדים בעלי צריכים מיוחדים, סל ליולדת – עבור אמהות טריות לילדי "תסמותק" ושיא הפרויקט – הפקת אלבום "קול המלאכים" בשיתוף אמנים אהובים ומוכרים כמו אריאל זילבר, גולן אזולאי, אמיר דדון, רוני דלומי, והצמד שמעון ולוי.
 
המוזיקאי ישראל כסיף, יזם הפרויקט: "מי שלא ראה ילד או ילדת תסמונת דאון שאוחזים מיקרופון, שרים ומגשימים את חלומם להיות זמרים, לא ראה רגע מרגש מעולם. זכיתי להכיר מקרוב את הילדים המיוחדים האלה שיש להם רק דבר אחד בלב – אהבה". (צילום: יח"צ קול המלאכים).
 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com