30 למותם של נרצחי הפיגוע בברקן וצעדה לזכרם. טל חג'בי: "זעקתו האחרונה של אחי" - 0404
30 למותם של נרצחי הפיגוע בברקן וצעדה לזכרם. טל חג'בי: Shuki, ויקיפדיה

30 למותם של נרצחי הפיגוע בברקן וצעדה לזכרם. טל חג'בי: "זעקתו האחרונה של אחי"

היום (שלישי), יום ה-30 למותם של קים לבנגרונד יחזקאל וזיו חג'בי הי"ד אשר נרצחו לפני חודש בדיוק בפיגוע הירי באיזור תעשייה ברקן, ע"י מחבל שעבד במקום עבודתם וטרם נתפס, יתכנסו לצעדת מחאה וזכרון המשפחות השכולות יחד עם ראש מועצת שומרון יוסי דגן ואזרחים מודאגים.

את הצעדה והעצרת ארגנה מועצה אזורית שומרון יחד עם וועד מתיישבי שומרון לבקשת המשפחות. הצעדה תצא בשעה 18:00 ממועצה אזורית שומרון ותגיע עד מקום הפיגוע "מפעל אלון". שם תתקיים עצרת לזכר הנרצחים.

טל, אחיו של זיו חג'בי הי"ד מסביר: "אני רוצה לזעוק את הזעקה האחרונה של אחי. אני לא רוצה שישכחו אותו". משפחתה של קים לבנגרונד יחזקאל מציינת כי טרם נתפס המחבל, והענישה כלפי משפחתו מדשדשת.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן קורא לציבור להגיע לחבק את המשפחות ואומר: "אני קורא לכל מי שאכפת לו, לכל מי שרוצה למנוע את הפיגוע הבא, לכל מי שרוצה לחבק את המשפחות להגיע היום לצעדה יחד איתנו. אנחנו לא מוכנים לראות שוב משפחות שחייהן נהרסו. הגיע הזמן לפעולת תגמול אמיתית כלפי המחבל ושולחיו ובכך יש לכלול גם את אבו מאזן והרשות שולחי המרצחים ומטפחיהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]