בנט: "ליברמן ריסק את ההרתעה הישראלית". ליברמן בתגובה: "מאחל לך בריאות" - 0404
+
בנט: "ליברמן ריסק את ההרתעה הישראלית". ליברמן בתגובה: "מאחל לך בריאות"

בנט: "ליברמן ריסק את ההרתעה הישראלית". ליברמן בתגובה: "מאחל לך בריאות"

שר החינוך נפתלי בנט אמר היום (שני), בפתח ישיבת הסיעה כי ליברמן ריסק כשר הביטחון את ההרתעה הישראלית.

בנט: "בשנתיים האחרונות קרה בהדרגה תהליך מסוכן ולא חיובי – מחבלים פלסטינים איבדו אט אט את הפחד לצאת ולרצוח יהודים. הם יודעים שלרצוח יהודים הפך להיות WIN WIN SITUATION.

אם אתה תמות במהלך הפיגוע – אתה תוגדר שאהיד, "גיבור לאומי" במונחים פלסטינים, גופתך תועבר למשפחה, תיקבר ברוב כבוד והערצה, והמשפחה שלך תקבל קצבה חודשית של 12 אלף ש"ח לכל החיים. ממש אקזיט.

אם תחיה – כתב אישום נגדך יוגש תוך חודשים, לא תוך יומיים כמו שקרה בארה"ב, ובינתיים המשפחה תקבל באופן מיידי הרבה כסף מהרשות הפלסטינית.
אם תתחזה למשוגע – אז גם הבית שלך לא ייהרס. את האבסורד הזה חייב לעצור.

לצערי, בשנתיים שמכהן ליברמן כשר הביטחון הוא ריסק את ההרתעה הישראלית. מערכת הביטחון בתקופתו אינה תקיפה מספיק בהריסת בתי מחבלים רוצחים, אינה מונעת העברת קצבאות טרור למשפחות למרות שדפקנו על השולחן במשך שנתיים בעניין הזה, אינה דואגת להעמדה מהירה לדין.

זו אחריות ישירה של שר הביטחון. מי שלא דורש הרתעה, לא מייצר הרתעה. הכל מילים, אבל מעשים אין שם. לכן, הבאנו את חוק גירוש משפחות מחבלים, כמנוף להאיץ את מערכת הביטחון לעשות את כל הדברים האלה. אם שר הביטחון לא מצליח לעשות את העבודה, אנחנו נעשה את זה במקומו. או שתביא ביטחון, או שתזוז הצידה. את המצב הנוכחי אסור להמשיך". 

ליברמן הגיב לדברי בנט וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "ראיתי את בנט עצבני ולחוץ בישיבת הסיעה. אני מאחל לו בריאות טובה ואריכות ימים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com