דגן מביע תמיכה במשה ליאון: "איש ארץ ישראל השלמה" - 0404
+
דגן מביע תמיכה במשה ליאון: "איש ארץ ישראל השלמה" גור דותן

דגן מביע תמיכה במשה ליאון: "איש ארץ ישראל השלמה"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, מביע הערב (ראשון), לראשונה בפומבי את תמיכתו במשה ליאון לראשות ירושלים ומסביר: "ברור שליאון מבין לעומק את נושא חשיבות ההתיישבות היהודית בירושלים רבתי".

דגן: "ליאון הוא איש המחנה הלאומי, איש ליכוד מובהק. היה מנכ"ל משרד ראש הממשלה בנימין נתניהו כבר ב 1997, והוא מקדם ומוביל את המאבק על ההתיישבות היהודית בכל ירושלים כולל מזרח וצפון העיר" עוד מוסיף דגן: "לצערי מי שלא מבין את נושא חשיבות חיזוק ההתיישבות היהודית בירושלים, ימצא את עצמו אט אט עם ירושלים שהולכת ומתכווצת בשל התנגדות האמריקאים וגורמים מבית. הקפאת הבניה בירושלים מביאה באופן ישיר לעליית המחירים בירושלים ולהזדקנות העיר". עוד מוסיף דגן: "אני קורא לתושבי ירושלים להצביע למשה ליאון. הבחירות בירושלים הן לא עניין מוניצפאלי בלבד, הן עניין לאומי".

דגן מציין כי ליאון הוא זה שקידם ב-5 השנים האחרונות כמחזיק תיק המנהלים הקהילתיים את השכונות במזרח וצפון ירושלים בהן: שכונת מעלה הזיתים, הרובע היהודי המתחדש, שכונת נוף ציון, הר הזיתים ועוד שכונות שחשיבותן לחיזוק הדמוגרפיה היהודית בירושלים ברורה.

ליאון הגיע גם לתמוך לעודד ולחזק את ראשי ההתיישבות ביו"ש בהם יוסי דגן כאשר ישבו באוהל המחאה מול בית ראש הממשלה אחרי רצח בני משפחת הנקין. ודרשו לאשר בנייה ברחבי יו"ש.

דגן מסכם: "ירושלים צריכה ראש עיר לאומי שיפעל להלחם על שכונות ירושלים ועל בניה בכל מרחבי העיר כולל מזרח העיר וצפון העיר. ראש עיריית ירושלים הוא לא עניין מוניציפאלי בלבד, אלא עניין בעל ערך לאומי, לכן אני קורא לתושבי ירושלים שמדינת ישראל וירושלים לא מחולקת חשובים להם – להצביע למשה ליאון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com