הבית היהודי בחיפה תרם את כל ציוד המטה הנותר לנזקקים - 0404
+
הבית היהודי בחיפה תרם את כל ציוד המטה הנותר לנזקקים

הבית היהודי בחיפה תרם את כל ציוד המטה הנותר לנזקקים

כשכבו האורות במטה הבחירות של "הבית היהודי" בחיפה, בתום לילה ארוך, התברר כי נותרה במקום ציוד משרדי שלא נעשה בו שימוש, כולל טלפונים ניידים ששימשו את פעילי המטה ליצירת קשר עם אוהדי הסיעה.

יו"ר הסיעה, יואב רמתי, החליט כי כל הציוד ייתרם למשפחות נזקקות וכך נעשה בתוך זמן קצר. אז התברר כי לטלפונים הניידים הרגילים שנרכשו למטה, לא סמרטפונים, לא היה ביקוש. אבל בסיעה התעקשו שהם יינתנו לילדים שאין להם טלפונים. בסופו של דבר נמצאו התלמידים שהטלפונים הניידים, הלא חכמים, התקבלו על ידם בשמחה רבה.

כמו כן הודה הבית היהודי לכל האוהדים, התומכים והפעילים שלדברי יואב רמתי "ראו בנו את הדרך הראויה להיות להם לפה בעירייה, והצביעו עבור סיעת הבית היהודי למועצת עיריית חיפה, במספרים העולים על אלה שהיו בבחירות הקודמות".

הסיעה, בראשות יואב רמתי, שחתמה על הסכם לחזית מאוחדת במועצה, תהיה חלק מהמשא ומתן הקואליציוני ותעמוד על עקרונותיה כפי שסוכמו בהסכם עם דוד עציוני.

הסיעה ברכה את עינת קליש רותם על בחירתה ולדברי רמתי, "אנו מאמינים בשיתוף פעולה למען תושבי העיר חיפה ובתוכם הציונות הדתית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com