טל חג'בי לאחיו זיו הי''ד: "עברו 26 ימים ועדיין לא תפסו את המחבל שרצח אותך" - 0404
+
טל חג'בי לאחיו זיו הי"ד: "עברו 26 ימים ועדיין לא תפסו את המחבל שרצח אותך"

טל חג'בי לאחיו זיו הי"ד: "עברו 26 ימים ועדיין לא תפסו את המחבל שרצח אותך"

טל חג'בי שאחיו זיו נרצח לפני כחודש על ידי מחבל מתועב בפיגוע ירי באזור התעשייה ברקן  ועדיין לא נתפס, בפוסט מצמרר נוסף שמסביר את תסכול המשפחות השכולות באשר הן.

"אח.

עברו 26 ימים מאז שנרצחת! ועדיין לא תפסו את המחבל שרצח אותך! ככל שעוברים הימים, אני קולט שזה לא רק אשמת המחבל שרצח אותך! שבדם קר פשוט תכנן לרצוח אותך רק בגלל שאתה יהודי!

היום אני כבר מבין, הממשלה אשמה. הממשלה הימנית הרופסת שנבחרה במדינה שלנו, היא היא אשמה ברצח שלך. ממשלה שלא עשתה כלום כדי למנוע את הרצח שלך, ממשלה שלא תעשה כלום למנוע את הרצח הבא.

איך לעזאזל יכול להיות שמאפשרים לעשות עצרת הזדהות ותמיכה במחבל שרצח אותך?!? איפה לעזאזל אנחנו חיים?!? לא רק שנלקחת מאיתנו, עכשיו הם פשוט מראים לנו יום יום כמה אתה פשוט לא מעניין אותם! היום דם יהודי שנשפך במדינת ישראל כבר לא שווה כלום!

אח, אף פעם לא רציתי להיכנס לעולם הזה של ימין או שמאל, אבל אני לא יכול לשתוק כשאני רואה את ההתנהלות במדינה שלנו! אם היית פה, גם אתה היית יוצא מהכלים! כל כך האמנת בצדק! זה פשוט בזיון!

אח, עוד יום שישי שאתה לא פה! כמה אהבת את הקידוש של יום שישי! אתה כל כך חסר! אנחנו עושים ארוחת שישי אצלך בבית ואתה לא נמצא! זה פשוט לא נתפס!

אני אוהב אותך אח! אני מבטיח שנמשיך להילחם! לא נעצור אף פעם".