שני קטינים מירושלים נתפסו על קטנוע גנוב, ללא רישיון ועם לוחית זיהוי מזויפת מקרטון - 0404
שני קטינים מירושלים נתפסו על קטנוע גנוב, ללא רישיון ועם לוחית זיהוי מזויפת מקרטון דוברות המשטרה

שני קטינים מירושלים נתפסו על קטנוע גנוב, ללא רישיון ועם לוחית זיהוי מזויפת מקרטון

אמש בשעות הערב (רביעי) בפעילות מבצעית של המשטרה באזור קריית מנחם שבדרום ירושלים, הבחינו השוטרים בקטנוע שעליו רכובים 2 נערים, כאשר לוחית הזיהוי חסרה ובמקומה ישנו קרטון מאולתר ועליו מספר בכתב יד.

השוטרים עצרו את הרוכבים לבדיקה, במהלכה התברר כי הרוכבים הנם קטינים כבני 15-16, כאשר לאף אחד מהם אין כלל רישיון נהיגה.

בבדיקה מעמיקה שערכו השוטרים לקטנוע, התברר כי מספר הרישוי הרשום על הקרטון בחלקו האחורי כלל אינו שייך לו, וכי עפ"י החשד בכלל מדובר בקטנוע שדווח כגנוב לפני כחודש מירושלים.

דוברות המשטרה

2 הקטינים תושבי שכונה בדרום העיר, נעצרו ע"י השוטרים לחקירה במשטרה בחשד לשימוש ברכב ללא רשות, החזקת רכב גנוב ונהיגה ללא רישיון. בסיום החקירה שוחררו בתנאים מגבילים בליווי הוריהם.

מהמשטרה נמסר כי, "משטרת ישראל במסגרת 'המניעה המצבית' מבצעת הדרכות במוסדות חינוך שונים בדגש על חטיבות הביניים והתיכונים על מנת להסביר לבני הנוער את משמעותה של האחריות הפלילית וכיצד עלולה להשליך ולהשפיע על עתידם.
בתוך כך, אנו קוראים גם להורים לגלות מעורבות יתרה במעשיהם של הילדים, להדריך אותם ולהסביר להם את המשמעויות השונות על מנת למנוע מהם לבצע עבירות בניגוד לחוק.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]