ליברמן הורה לקדם תכנון הקמת בניין דירות חדש בחברון - 0404
+
ליברמן הורה לקדם תכנון הקמת בניין דירות חדש בחברון אלימלך קרזן

ליברמן הורה לקדם תכנון הקמת בניין דירות חדש בחברון

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הורה הבוקר (ה'), בתום עבודת מטה, לקדם תכנון להקמת בניין דירות חדש מעל לשוק הסיטונאי הישן בחברון, היושב על אדמות יהודים.

קידום הפרויקט התעכב במשך שנים רבות, בשל קשיים משפטיים. לאחרונה, בהנחיית שר הביטחון ליברמן גיבש היועץ המשפטי למערכת הביטחון, עו"ד איתי אופיר, חוות דעת משפטית שמאפשרת לראשונה קידום של הליכי בנייה במקום. חוות הדעת קיבלה גם את אישור היועץ המשפטי לממשלה.

מדובר בפרויקט המגורים השני ששר הביטחון, אביגדור ליברמן, מקדם בתוך זמן קצר בחברון, לאחר כ-20 שנים שבהן לא נבנו יחידות דיור חדשות ביישוב היהודי. מתווה התכנית שאישר שר הביטחון, יכלול פרויקט לשימור קומת החנויות בשוק הסיטונאי הישן ובניית מספר קומות למגורים מעליהן.

ליברמן: "אנחנו ממשיכים בתנופת פיתוח היישוב היהודי בחברון, שכמותה לא הייתה זה 20 שנה. לאחר שאישרנו סמל מוניציפלי ליישוב היהודי ואישרנו בממשלה הקמת 31 יחידות דיור וגני ילדים ברובע חזקיה, כעת נקדם תכנון של בניין דירות נוסף בשוק הסיטונאי. נמשיך לחזק את היישוב בחברון, במעשים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com