"איך קורה מצב כזה שכמות אנשים כל כך רבה זורקת כל הבא ליד אל הריצפה?" - 0404
“איך קורה מצב כזה שכמות אנשים כל כך רבה זורקת כל הבא ליד אל הריצפה?” עדי פרץ

“איך קורה מצב כזה שכמות אנשים כל כך רבה זורקת כל הבא ליד אל הריצפה?”

עדי, צלם פרילנסר, כתב לחדשות 0404:

“היום תפסה אותי תמונה מאוד מכוערת של הבוחר הישראלי. תמונה שיצרנו במו ידינו, את התמונות שצילמתי אתן לכם לראות ולשפוט מה אנחנו בתור אזרחים טובים עשינו לא טוב בדרך.
אנחנו חיים במדינה טכנולוגית בין המתקדמות בעולם, בסוף שנת 2018, מאגר ביומטרי שרק הולך וגדל. ומצד שני מקיימים בחירות בשיטה ישנה ופרימיטיבית, בטח אתם שואלים למה? התמונות מדברות בעד עצמן.

איך קורה שבסיום יום בחירות הרחובות מלאים בזבל של הנבחרים החל מפתקים, שלטים, קרטונים, בקבוקים ועוד… שבסופו של יום אותם אנשי ה”צללים” אני קורא להם, כיוון שהחברה נוטה להעלים אותם מהעין ולא לשים לב לאותם אנשי ה”צללים” שאחראים על ניקיון הפסולת מיום הבחירות.

אותם אנשי ה”צללים”, יכולים להופיע בדמות זקן או בדמות מבוגר שמתכופף ומרים כל פתק שאותם עובדים של הנבחרים זרקו, וגם לבוחרים יש חלק בזה.

ואני שואל את השאלה האם השקיעו מספיק בחינוך בקדנציה הזאת? ואיפה ההורים בסיפור? איך קורה מצב כזה שכמות אנשים כל כך רבה זורקת כל הבא ליד אל הריצפה. שלא נדבר על הנושא שמעסיק את העולם בזמן האחרון, הזיהום הסביבתי. לא ניראה לי שאנחנו תורמים את חלקינו בנושא וחבל, לא ישאר מהכדור הזה כל כך שלוש דורות קדימה…

אנחנו בשנה 2019 עם יכולת טכנולוגית ומאגר ביומטרי שרק הולך וגדל.

אני לא מהנדס או מישהו בעל ידע בתחום אבל היגיון בריא יבין שאם יש טכנולוגיה כזאת מתקדמת די פשוט לחבר בין שני התחומים וליצור מערכת בחירות ביומטרית טכנולוגית.
ולחסוך את אותם פתקים שמזהמים את הרחובות ולמנוע מאותם אנשי ה”צללים” לשבור את הגב ולהרים את הזבל של הנבחרים?”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com