שיבוצים ומינויים חדשים בצה''ל - 0404
שיבוצים ומינויים חדשים בצה"ל 0404

שיבוצים ומינויים חדשים בצה"ל

בסיכום דיון שיבוצים שהתקיים היום (שני), בראשות הרמטכ"ל, רב-אלוף גדי איזנקוט ומותנה באישור שר הביטחון, אביגדור ליברמן סוכמו השיבוצים והמינויים הבאים:

אלוף-משנה גיא פאפו ימונה לעוזר הרמטכ"ל
אלוף-משנה יואב ברונר ימונה למפקד החטיבה הצפונית באוגדת עזה
אלוף-משנה אהרון יהודה ואך ימונה למפקד עוצבת חירם (769) בעוצבת הגליל
סגן-אלוף יהונתן שטינברג ימונה למפקד חטיבת בנימין באוגדת יהודה ושומרון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף יאיר פלאי ימונה למפקד חטיבת מנשה באוגדת יהודה ושומרון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף יפתח נורקין ימונה למפקד חטיבת אפרים באוגדת יהודה ושומרון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה בצלאל שנייד ימונה למפקד חטיבת הבקעה בפיקוד המרכז
סגן-אלוף יוגב בר-ששת ימונה למפקד חטיבת יואב בעוצבת אדום ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה יאיר אור ימונה לסגן מפקד עוצבת הגליל
אלוף-משנה שי בן-ישי ימונה לסגן מפקד עוצבת הבשן
אלוף-משנה ירון שרוני ימונה לסגן מפקד עוצבת האש
אלוף-משנה אופיר זילברשטיין ימונה לסגן מפקד עוצבת הפלדה
אלוף-משנה מאיר אלמלם ימונה לסגן מפקד אוגדת עזה
סגן-אלוף אמיר פרחי ימונה למפקד עוצבת חצי האש (551) בעוצבת האש ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף יניב בארוט ימונה למפקד עוצבת חוד החנית (55) בעוצבת האש ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף ישראל פרידלר ימונה למפקד חטיבת אלכסנדרוני (3) בעוצבת הגליל ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אורי לוי ימונה למפקד עוצבת השרון (5) בעוצבת עידן ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף דביר חבר ימונה למפקד חטיבת עודד (9) בעוצבת הבשן ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף חנוך דאובה ימונה למפקד חטיבת קרייתי (4) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אורי דאובה ימונה למפקד עוצבת נשר (226) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף ברק רובין ימונה למפקד חטיבת אלון (228) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף עידן מורג ימונה למפקד חטיבת אגרוף הברזל (205) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף דוד דביר אדרי ימונה למפקד חטיבת המחץ (14) בעוצבת סיני ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אליאב אלבז ימונה למפקד חטיבת שועלי המרום (646) בעוצבת סיני ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אלעד ניסים שורץ ימונה למפקד לחטיבת הראל (10) בעוצבת סיני ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף צבי ארדן ימונה למפקד עוצבת כידון (אגד 209) בעוצבת הבשן ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף נמרוד ציבולסקי ימונה למפקד עוצבת אדירים (אגד 7338) בעוצבת הגליל ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף גיא עמית ימונה למפקד מרכז חיל התותחנים במרכז לאימוני יבשה ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה ברק חירם ימונה למפקד המרכז לאימונים באש במרכז לאימוני יבשה
סגן-אלוף אלי דוד ימונה לקצין ההנדסה של פיקוד הצפון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה שמואל כהן ימונה לראש מחלקת הארגון בזרוע היבשה
אלוף-משנה שרון אלטיט ימונה לראש תחום חי"ר וצנחנים בזרוע היבשה
אלוף-משנה גיא ברגר ימונה למפקד מחוז צפון בפיקוד העורף
אלוף-משנה שרון אסמן ימונה למפקד קורס פו"ם אלון
אלוף-משנה אביחי מיבר ימונה למפקד קורס פו"ם אפק
אלוף-משנה שחר בק ימונה למפקד המכללה לפיקוד טקטי
אלוף-משנה יריב בן-עזרא ימונה למדריך בפו"ם
אלוף-משנה חיים רבינוביץ ימונה לראש הצוות לביקורת כוננות מבצעית במבקר מערכת הביטחון