שיבוצים ומינויים חדשים בצה''ל - 0404
שיבוצים ומינויים חדשים בצה”ל

שיבוצים ומינויים חדשים בצה”ל

בסיכום דיון שיבוצים שהתקיים היום (שני), בראשות הרמטכ”ל, רב-אלוף גדי איזנקוט ומותנה באישור שר הביטחון, אביגדור ליברמן סוכמו השיבוצים והמינויים הבאים:

אלוף-משנה גיא פאפו ימונה לעוזר הרמטכ”ל
אלוף-משנה יואב ברונר ימונה למפקד החטיבה הצפונית באוגדת עזה
אלוף-משנה אהרון יהודה ואך ימונה למפקד עוצבת חירם (769) בעוצבת הגליל
סגן-אלוף יהונתן שטינברג ימונה למפקד חטיבת בנימין באוגדת יהודה ושומרון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף יאיר פלאי ימונה למפקד חטיבת מנשה באוגדת יהודה ושומרון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף יפתח נורקין ימונה למפקד חטיבת אפרים באוגדת יהודה ושומרון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה בצלאל שנייד ימונה למפקד חטיבת הבקעה בפיקוד המרכז
סגן-אלוף יוגב בר-ששת ימונה למפקד חטיבת יואב בעוצבת אדום ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה יאיר אור ימונה לסגן מפקד עוצבת הגליל
אלוף-משנה שי בן-ישי ימונה לסגן מפקד עוצבת הבשן
אלוף-משנה ירון שרוני ימונה לסגן מפקד עוצבת האש
אלוף-משנה אופיר זילברשטיין ימונה לסגן מפקד עוצבת הפלדה
אלוף-משנה מאיר אלמלם ימונה לסגן מפקד אוגדת עזה
סגן-אלוף אמיר פרחי ימונה למפקד עוצבת חצי האש (551) בעוצבת האש ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף יניב בארוט ימונה למפקד עוצבת חוד החנית (55) בעוצבת האש ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף ישראל פרידלר ימונה למפקד חטיבת אלכסנדרוני (3) בעוצבת הגליל ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אורי לוי ימונה למפקד עוצבת השרון (5) בעוצבת עידן ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף דביר חבר ימונה למפקד חטיבת עודד (9) בעוצבת הבשן ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף חנוך דאובה ימונה למפקד חטיבת קרייתי (4) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אורי דאובה ימונה למפקד עוצבת נשר (226) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף ברק רובין ימונה למפקד חטיבת אלון (228) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף עידן מורג ימונה למפקד חטיבת אגרוף הברזל (205) בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף דוד דביר אדרי ימונה למפקד חטיבת המחץ (14) בעוצבת סיני ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אליאב אלבז ימונה למפקד חטיבת שועלי המרום (646) בעוצבת סיני ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף אלעד ניסים שורץ ימונה למפקד לחטיבת הראל (10) בעוצבת סיני ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף צבי ארדן ימונה למפקד עוצבת כידון (אגד 209) בעוצבת הבשן ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף נמרוד ציבולסקי ימונה למפקד עוצבת אדירים (אגד 7338) בעוצבת הגליל ויועלה לדרגת אלוף-משנה
סגן-אלוף גיא עמית ימונה למפקד מרכז חיל התותחנים במרכז לאימוני יבשה ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה ברק חירם ימונה למפקד המרכז לאימונים באש במרכז לאימוני יבשה
סגן-אלוף אלי דוד ימונה לקצין ההנדסה של פיקוד הצפון ויועלה לדרגת אלוף-משנה
אלוף-משנה שמואל כהן ימונה לראש מחלקת הארגון בזרוע היבשה
אלוף-משנה שרון אלטיט ימונה לראש תחום חי”ר וצנחנים בזרוע היבשה
אלוף-משנה גיא ברגר ימונה למפקד מחוז צפון בפיקוד העורף
אלוף-משנה שרון אסמן ימונה למפקד קורס פו”ם אלון
אלוף-משנה אביחי מיבר ימונה למפקד קורס פו”ם אפק
אלוף-משנה שחר בק ימונה למפקד המכללה לפיקוד טקטי
אלוף-משנה יריב בן-עזרא ימונה למדריך בפו”ם
אלוף-משנה חיים רבינוביץ ימונה לראש הצוות לביקורת כוננות מבצעית במבקר מערכת הביטחון

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com