פרקליט המדינה ערך דיון בממצאים החדשים בפרשת רצח תאיר ראדה - 0404
פרקליט המדינה ערך דיון בממצאים החדשים בפרשת רצח תאיר ראדה באדיבות המשפחה

פרקליט המדינה ערך דיון בממצאים החדשים בפרשת רצח תאיר ראדה

בלשכת פרקליט המדינה, שי ניצן, התקיימה היום (ראשון), ישיבה בעקבות קבלת הממצאים הראשוניים מהמכון לרפואה משפטית בפרשת רצח המנוחה תאיר ראדה ז”ל. הישיבה נערכה בהשתתפות כלל גורמי המקצוע הרלוונטיים בפרקליטות המדינה ובהם שני משנים לפרקליט המדינה, מנהל המחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה, נציגי משטרת ישראל ובראשם ראש אח”מ ונציגי האגף לחקירות ומודיעין מחטיבת הזיהוי הפלילי וחטיבת החקירות במשטרת ישראל.
 
מהפרקליטות נמסר כי, הישיבה עסקה בהערכת הממצאים הראשוניים של הבדיקה המיטוכונדריאלית כפי שנמסרו על ידי המכון לרפואה משפטית בעל פה לפני מספר ימים וכן בתוצאות הבדיקה הנוספת שנערכה ביוזמת המכון ביום שישי האחרון עם מומחה ישראלי מוביל בתחום, אשר השווה את הממצאים למאגר ישראלי. בישיבה נבחנה השאלה מהי משמעות ממצאים ראשוניים אלה לעת הזו.
 
בתום הדיון, סוכם כי יש להמתין לקבלת חוות הדעת המלאה והכתובה של המכון, על מנת שניתן יהיה לבצע בחינה מעמיקה של הממצאים המלאים, להבין את משמעותם הראייתית ולהחליט על פעולות נוספות ככל שיהיה בכך צורך.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com