השר בנט ממריא לארצות הברית: "נוסע לחזק את ידי התושבים בפיטסבורג ולבחון סיוע" - 0404
השר בנט ממריא לארצות הברית:

השר בנט ממריא לארצות הברית: "נוסע לחזק את ידי התושבים בפיטסבורג ולבחון סיוע"

שר החינוך והתפוצות, נפתלי בנט, התייחס הערב (מוצאי שבת) לפיגוע הירי הקשה בקהילה היהודית בפיטסבורג, פנסילבניה, ארצות הברית ואמר כי "כשיהודים נרצחים בפיטסבורג, העם במדינת ישראל כואב. כל ישראל ערבים זה לזה. מדינת ישראל אבלה וכואבת על הרצח האנטישמי הנורא. אחיותנו ואחינו היהודים מצאו את עצמם תחת מתקפת טרור רצחני בעת שהיו בתפילה. ליבנו עם משפחות ההרוגים והפצועים, ותפילותינו שזה היה האירוע האחרון.  דם יהודי אינו הפקר. אני נוסע לחזק את ידי התושבים וביחד עם מנהיגי הקהילה לבחון סיוע".

מוקדם יותר אמר השר כי "מדינת ישראל וממשלת ישראל קיבלו בהלם ובכאב את הדיווחים על המתקפה הנוראית כלפי הקהילה היהודית בפיטסבורג".

עוד אמר השר בנט כי "אנו עוקבים בדאגה אחר הדיווחים ומתפללים שהאירוע יסתיים בהקדם. במקביל, הנחיתי כעת את משרד התפוצות להיערך לסייע לקהילה בכל שרק ניתן. ליבנו עם משפחות ההרוגים והפצועים. יהי זכר הנרצחים ברוך".

מוקדם יותר דיווחנו כאן בחדשות 0404 על מחבל אנטישמי שנכנס לבית כנסת בפיטסבורג ופתח בירי לעבר המתפללים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com