לוחמי כיפת ברזל בעקבות היירוטים האחרונים: "עושים את המשימה שלנו בלהט גדול, בדריכות ושליחות" (וידאו) - 0404
צילום: דובר צה"ל

לוחמי כיפת ברזל בעקבות היירוטים האחרונים: "עושים את המשימה שלנו בלהט גדול, בדריכות ושליחות" (וידאו)

לוחמי סוללת כיפת ברזל מגדוד 947 של חיל האוויר יירטו במהלך היממה האחרונה את כלל השיגורים שכוונו מרצועת עזה לשטחים בנויים בארצנו.

מפקד גדוד 947, סגן-אלוף ניר, אמר כי "מערך ההגנה האווירית ערוך בהיערכות רחבה, ימים רבים, אל מול מגוון תרחישים. גם בליל אמש הפעלנו ודרכנו את ההיערכות אל מול שיגורים רבים מרצועת עזה אל תוך שטחנו. כלל האיומים שהיו לעבר שטחים מיושבים יורטו בהצלחה מלאה. כל שאר האיומים נפלו בתוך שטחים פותחים".

סגן מפקד גדוד 947, רב-סרן אלעד, אמר כי "אנחנו ערוכים בכל יום מימות השבוע, לאורך כל השנה, בין אם זה שעות יום ובין אם לילה. בסופי השבוע האחרונים אנחנו נדרשים להיות דרוכים אפילו יותר מהרגיל ולכן אין משמעות מבחינתנו לסוף השבוע. אנחנו נמצאים באותה רמת דריכות ובאותה רמת מוכנות. המשמרות בין מרכזי ניהול היירוטים הלוחמים באתרי השיגור ובהיערכות השונה בשטח נמצאים ברמת דריכות מאוד מאוד גבוהה. אנחנו לא מופתעים, אנחנו מכינים את הכוח שלנו להיות מוכן, ולהגיב מהר מאוד בקבועי זמן מאוד מאוד קצרים. הצוותים בשטח, למרות שהם חבר'ה צעירים, מנוסים מאוד הם דרוכים ומוכנים ויודעים להגיב לכל איום. אנחנו עושים את המשימה שלנו בלהט גדול ובדריכות ושליחות גבוהה מאוד. אנחנו מוכנים להגן על אזרחי ישראל בכל מקום ובכל זמן".

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com