פרקליטו של רומן זדורוב: הממצאים החדשים מחייבים משפט חוזר - 0404
פרקליטו של רומן זדורוב: הממצאים החדשים מחייבים משפט חוזר

פרקליטו של רומן זדורוב: הממצאים החדשים מחייבים משפט חוזר

לאחר שהערב (חמישי) התגלתה ראיה חדשה בתיק רצח תאיר ראדה ז"ל – שערה שנמצאה על הגופה שנמצאה מתאימה לפרופיל הגנטי של א"ח, בן זוגה לשעבר של א"ק (שנחקרה בעבר בפרשה), פרקליטו של רומן זדורוב, עו"ד ירום הלוי‎, קיים מסיבת עיתונאים מיוחדת בה קרא לשחרר לאלתר את מרשו מהכלא ולפתוח במשפט חוזר.

אמה של תאיר, אילנה ראדה: "ראיה כזו משנה הכל, צר לי שדברים שזעקתי במשך 12 שנים וכתבתי עליהם ספר, לא השכילו לבוא קודם כל להודיע לי ולהכין אותי לדבר הזה‎".

עו"ד ירום הלוי: "גורמים בפרקליטות אמרו לי שזו דרמה גדולה. נפל דבר, רומן צריך להשתחרר. א"ק היא הרוצחת ומטיילת בחו"ל בגלל הפרקליטות. מחר אשלח מכתב לפרקליטות על המצב המשפטי שאומר שצריך להסכים מיד לקיומו של משפט חוזר ולשחרורו של רומן".

הלוי המשיך ופנה לשני ניצן: "אני מקווה בשביל רומן שלא עלית על עץ גבוה ש"הסדרה 'צל של אמת' היא סרטים והפרקליטות לא הולכת אחרי סרטים". הסדרה הייתה רצינית. אתם מחוייבים בחקירת האמת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com