הרימו קרן כדי שברקוביץ׳ ינגח: ארגוני השמאל שדוחפים את המועמד לראשות העיר ירושלים - 0404

הרימו קרן כדי שברקוביץ׳ ינגח: ארגוני השמאל שדוחפים את המועמד לראשות העיר ירושלים

שלום לך אדון עופר ברקוביץ׳, המתמודד על ראשות העיר ירושלים.

אתה זוכר את תחקיר חדשות 20 שהוכיח שפעילי שמאל קיצוני תורמים לך כסף? (צלי רשף ועוד…) ועל כך שארגוני שמאל תומכים במועמדותך לתפקיד ראש העיר? טענת שבחדשות 20 מדווחים פייק ניוז. אז הוכחות יש למכביר ואם רצית קטנה נוספת, הנה רשימת המומלצים של ״הדוכן החילוני״. כן, ״הדוכן החילוני״ שפורום ״ערים חופשיות״ התגאה בהשקתו באפריל 2018. כן, ברקוביץ׳, אותו פורום ״ערים חופשיות״ מבית שת״יל של הקרן לישראל חדשה.

זוכר את תום וולף, מהפעילים הבולטים של ״ישראל חופשית״? ברור, איך אתה יכול לשכוח, הרי הפגנת איתו ביחד… ואותו תום וולף זכה לתודה על הסיוע שלו להכנת רשימת המומלצים… על ההמלצה… עליך!

אתה יודע, אדון ברקוביץ׳. פייק – זה השקר שהוצאת תחת ידיך – כפי שהמצאת שתחקיר ערוץ 20 בוצע תמורת כסף. (מכתב התראה לפני תביעה מהערוץ נמצא אצלך).

אגב, אולי אמסור לך ד״ש מיקי הרץ מ״הדוכן החילוני״ (שקיבל פרגון מהקרן לישראל חדשה) וקרא פומבית להצביע לך? אתה יודע ברקו, בשביל ניוז ובכדי שלא יהיה פייק, עושים קצת גוגל ונכנסים לאתרים הרשמיים של כל מי שהוזכר כאן. הכל כתוב, ברקו. הכל. אחד מתחבר לשני… אפילו עמותת ״חופש״ בעניין ושותפה ל״רוב החילוני״, ליקי וחבריו. זה הם כתבו – לא אנחנו.

אז גם עכשיו תספר לנו על פייק ניוז? תמשיך לשמור על סודיות ולא להציג לציבור מי הלווה לך כסף כדי להתמודד על ראשות העיר? את העובדה שארגוני הקרן פועלים לבחירתך? ספר לציבור את האמת – זה הכל. זו חובתך!

אם אתה מתקשה בקריאה, צרפתי קצת תמונות. יותר קל, לא?

מצורף גם האייטם ששודר בתכנית ״האולפן הפתוח״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com