"אני לא מוכן לקבל את זה. אף פעם! אוהב אותך אח" - טל, אח של זיו חג'בי הי''ד בפוסט מצמרר - 0404

"אני לא מוכן לקבל את זה. אף פעם! אוהב אותך אח" – טל, אח של זיו חג'בי הי"ד בפוסט מצמרר

 

שבועיים וחצי מהרגע שזיו חג'בי, נשוי ואב לשלושה מראשון לציון, נרצח בפיגוע ירי על ידי מחבל מתועב באזור התעשיה ברקן והשאיר בליבם של רבים תהום עמוקה, כשברגע אחד נגדעו החלומות והכל דמם.

 רק לפני עשרה ימים, הקדיש שלמה ארצי שיר לזכרו לאחר שנודע לו, כי חג'בי, היה אמור להגיע להופעה בערב יום הולדתו אשר אותה הוא כבר לא חגג  ונדמה כי הכאב והמציאות עולים על הכל ובני משפחתו מתעסקים בהחלטות מדינה הזויות.

אמו של זיו, איריס, שלחה אתמול מכתב לשר הביטחון אביגדור ליברמן, אשר בו היא ביקשה ממנו להורות על הריסה מיידית של בית המחבל, במכתב היא ציינה כי ליברמן אפילו לא התקשר להשתתף בצערם, עוד הוסיפה, כי הם גילו לבד שהבן שלהם נרצח. "אף אחד לא טרח להגיע", היא אמרה. המחבל שרצח את זיו חג'בי ואת קים יחזקאל עדיין לא נתפס. אחיו, טל, כתב לו היום:

"אח,

אני לא מאמין שעברו כבר יותר משבועיים מהיום שמחבל נתעב רצח אותך בדם קר! אני לא מצליח לעכל שאני לא אוכל לשמוע את הקול שלך יותר. זה פשוט לא נתפס! הם כולם מדברים עליך וכל הזמן מזכירים אותך! אומרים שהסיפור שלך הוא מיוחד ולא נתפס בגלל שבסך הכל באת לעוד יום עבודה מוקדם ומחבל אכזר רצח אותך מאחורי השולחן שלך ואפילו לא נתן לך את האפשרות להגיב!

אח, אתה תמיד האמנת בדו קיום. עבדת עם הפלסטינאים ודאגתם להם. נסעת לשם כל בוקר, הרגשת בטוח! גם אם היית נשאר בחיים לאחר הפיגוע לא היית מאמין שככה הם בגדו בך! תמיד האמנת בבני אדם מתוקף היותם בני אדם בלי הבדל דת גזע או מין. איך הם עשו לך את זה אח?!?

אח, אנחנו מעל שבועיים כבר חיים בסיוט! סיוט שלא רוצה להיגמר! רצים מראיון לראיון, מפגישה לפגישה רק שלא ישכחו אותך לרגע! אח, אתה צריך לראות את אמא! בחיים שלי לא ראיתי אותה נלחמת ככה! אתה היית כל כך גאה בה אח! איפה אתה?!?! הבכי לא מפסיק! אני מבטיח לך אח שנדאג שלא ישכחו אותך!!

אח, השיר של שלמה ארצי שהקדיש לך כל הזמן מתנגן, כל פעם שאני מקשיב לו עולות בי מצמרמורת! ולפעמים כשקר לי, בשקט מתיישב איתך! ואני שר בלי מילים, אני שר לי! אבל אחרי הכל אתה לא שיר אח, אתה לא! אני לא מוכן לקבל את זה! לא אתמול, לא היום, לא אף פעם! איך הם לקחו אותך ממני?!?

אח, אתמול נדנדתי את עדי בנדנדה, הוא אמר לי ״טל, תנדנד אותי הכי גבוה שאפשר״ שאלתי אותו ״למה עדי?״ והוא ענה לי״ כדי שאני אוכל להגיע לעננים ולהוריד את אבא״! אח הוא ריסק אותי באותו רגע , פשוט לא יכולתי להפסיק את הדמעות!

אני מנסה להיות חזק אח, באמת! אבל כל כך קשה לי! הכאב לא פוסק והבכי לא מפסיק! אני אוהב אותך אח! אתה כל כך חסר לי!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]