נתניהו: זה כמה שבועות שאני יודע ששר לשעבר בליכוד רקח תרגיל חתרני להדחתי - 0404
נתניהו: זה כמה שבועות שאני יודע ששר לשעבר בליכוד רקח תרגיל חתרני להדחתי

נתניהו: זה כמה שבועות שאני יודע ששר לשעבר בליכוד רקח תרגיל חתרני להדחתי

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, דיבר במסיבת יום הולדתו שהתקיימה הערב (רביעי) ואמר כי למרות שהוא נפגש עם האיש השני הכי חזק בסין, כל מה שהתקשורת מתעניינת בו זו "מזימת המאה" להדחתו. 

נתניהו: "אני בא עכשיו, פשוט משהו מדהים, אני עדיין מרוגש, ממפגש עם סגן נשיא סין – רק האיש השני הכי חזק בסין. והוא נמצא פה כמה ימים וראיתי שהתקשורת לא מעניין אותה בכלל כלום, לא מעניין אותה. הדבר היחיד שמעניין אותם זה "מזימת המאה".

אז אני אגיד לכם: זה כמה שבועות שאני יודע ששר לשעבר בליכוד מדבר עם גורמים בקואליציה ורקח איזה תרגיל חתרני, שאני אביא את הליכוד לניצחון סוחף בבחירות ואחר כך ידאגו שאני לא אהיה ראש ממשלה, בניגוד לרצון בוחרי הליכוד, בניגוד לרצון הציבור, בניגוד לדמוקרטיה.

אני מסתובב בארץ יחד אתכם ואני רואה את התמיכה האדירה בנו: בי, ברעייתי, תמיכה שאני לא זוכר כמותה מאז שנכנסתי לפוליטיקה. ולכן מלכתחילה זה נועד לכישלון כי הציבור לא נותן לדבר כזה לקרות. אבל זה כן חשף פרצה בחוק ואנחנו נחשוב מה לעשות עם זה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com