קליפ בסטייל: כך תכינו קליפ בלתי נשכח לאירוע - 0404
קליפ בסטייל: כך תכינו קליפ בלתי נשכח לאירוע

קליפ בסטייל: כך תכינו קליפ בלתי נשכח לאירוע

בעבר לא היו נהוגים טקסי בת מצווה. בקהילות היהודיות נהגו לציין יותר טקסי בר מצווה. הנער המתבגר היה קורא בתורה או בהפטרה ולאחר מכן היו עורכים קידוש וסעודה. בימינו התרחבו הדרישות, והיום מקיימים מסיבות הן לבני המצווה והן לבנות המצווה.

באופן כללי, ימי הולדת, כמו גם מסיבות בת מצווה ובר מצווה, נועדו לסייע לחוגגים הצעירים להפגין את כושר היצירתיות שלהם כבר בגיל צעיר, ואין דרך טובה לעשות זאת מהפקת קליפ מיוחד במאורע הגדול.

כוכבים ליום אחד

קליפ בר מצווה איכותי הוא סרטון בן כ-20 דקות המורכב מהתמונות של החוגג הצעיר. חתן השמחה ובני משפחתו מכינים את התמונות לקראת הקליפ המרגש, והילד דואג לך שהתמונות לא יהיו "מביכות" מדיי, לדבריו לפחות.

על פי רוב מתחילים מתמונות ינקות, אט אט עוברים לתמונות הגן ולאחר מכן לימי בית הספר ולחוויות שצובר הילד עם בני משפחתו והחברים – טיולים, רחצה בים, משחקי מלחמה ועוד. את הקליפ מלווה מוסיקה קופצנית שמכניסה לאווירה. כמובן, לצד התמונות משולבים קטעי וידאו מחיי היום יום של חתן הבר מצווה.

קליפ לנסיכה

קליפ בת מצווה דומה במבנהו לקליפ בר מצווה, רק שהפעם מתמקדים בחוגגת ובעולם הסובב אותה. זוהי ההזדמנות של החוגגת וחברותיה לבחור את הרגעים היפים ביותר ביחד שיתועדו לעד בקליפ משחרר ומרגש.

וכמובן, בקליפ מוכרחים להופיע גם האחים, ההורים ובני משפחה נוספים. קליפ מקורי ומרגש משודר לא רק במסיבת בת המצווה עצמה, אלא גם הרבה לאחר מכן. כמובן, ניתן לעשות גם קליפים משולבים אם מדובר באח ואחות שחוגגים בר מצווה ובת מצווה.

יום הולדת, חגיגה נחמדת

לעתים, לא מוכרחים לחגוג יום הולדת מיוחד כדי לערוך קליפ. קליפ יום הולדת מתאים לכל גיל – לחוגגים יום הולדת ומסיבת גיוס, לכל מי שחוגג יום הולדת עגול וכמובן לחוגגי גיל הזהב.

בעזרת תמונות וסרטונים מגוונים אפשר לסכם תקופה ארוכה ויפה, ולהתכונן לתקופה יפה נוספת. קליפ מעוצב ומקורי ילווה אתכם בכל אשר תלכו, ובכל פעם שתרגישו מעט עצב או אכזבה מחייכם, תוכלו לחזור אל הקליפ המעוצב ולהיזכר בתקופות יפות.

מפיקים קליפ עם צלמת מקצועית

קרן פולג היא צלמת מקצועית אשר מפיקה עבורכם קליפים מרהיבים לרגעים המאושרים ביותר בחייכם. קרן תופסת עבורכם את הרגעים המאושרים ביותר בחייכם ועורכת קליפ מרהיב שייזכר לעד. ניתן לבחור בקליפים מסגנונות שונים: קליפ אייפד, אינסטגרם, חדשות, ערוצים, שיר, וויז, מצגת תמונות ועוד. לאורך כל הדרך תקבלו יחס אישי ומקצועי שיסייע לכם להגיע לתוצאה המיוחלת.

כתבה זו פורסמה בעזרת פורטל בת מצווה של ישראל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com