אלוט תצמצם פער דיגיטלי באזורים מרוחקים באמצעות שיפור באבטחת הרשת ובביצועי הרשת - 0404
אלוט תצמצם פער דיגיטלי באזורים מרוחקים באמצעות שיפור באבטחת הרשת ובביצועי הרשת בן פרנסקה, ויקיפדיה

אלוט תצמצם פער דיגיטלי באזורים מרוחקים באמצעות שיפור באבטחת הרשת ובביצועי הרשת

אלוט תקשורת בע"מ, ספקית מובילה של פתרונות ניתוח רשת ואבטחה חדשניים לספקיות שירות ועסקים ברחבי העולם, הודיעה היום כי ממשל אזורי בצפון אמריקה בחר בפתרון האבטחה האחוד של אלוט כדי להגדיל את הנראות של כלל התנועה ברשת ולחזק את אמצעי הסינון ברשת.

הניטור המדויק של שימושי הרשת וזיהוי חריגות ואיומים בביצועי יישומים המתאפשרים באמצעות פתרון ה-SSG של אלוט, יאפשרו לממשל האזורי לשפר את ביצועי הרשת וניצול רוחב הפס לשימושיו הפנימיים ולטובת שירותים מקוונים טובים יותר לציבור בשוק הביתי המקומי.

תומר אגוזי, סמנכ"ל המכירות הגלובאלי לעסקים באלוט, הוסיף כי "למרבה הצער, אנשים רבים באזורים מרוחקים למדו לחיות עם גישה מוגבלת לרשת האינטרנט. הם התרגלו לקבל את הפער הדיגיטלי הקיים בין אזורים עירוניים לבין אזורים מרוחקים. אבל הם אינם חייבים לקבל זאת. פלטפורמת ה-SSG מרובת השירותים של אלוט משמשת למקסום מיטבי של ביצועי הרשת בכל מקום ובכל זמן בכך שהיא מאפשרת נראות מלאה לפעילות ברשת. הפלטפורמה מאפשרת לנטר את תנועת הרשת, לאתר אירועים חריגים, ולסנן איומי אבטחה פוטנציאליים וחסימות אחרות לפני שאלה משפיעים על המשתמשים הבייתים באזורים המרוחקים".

הפונקציונאליות והשימושים המגוונים והמשלימים שבפתרון ה-SSG של אלוט כוללים: קונפיגורציות גמישות להבטחת יתירות, ניתוב תעבורה אוטומטי בעת כשל באחד מערוצי הרשת, מקסום ה-uptime וזמינות הרשת, כמו גם שיפור איכות השירות (QoS) בתעבורת הרשת, ניתוב תעבורת רשת, הגנה ברשת בוטים ואבטחת רשת – יאפשרו לממשל האזורי לשפר את איכות והיצע השירותים המקוונים שהוא מספק לתושבים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]