אוחנה לשחקני בית״ר ירושלים: ״אתם אלו שצריכים להביא את התוצאות. יש לנו סגל מהטובים בארץ״ - 0404
אוחנה לשחקני בית״ר ירושלים: ״אתם אלו שצריכים להביא את התוצאות. יש לנו סגל מהטובים בארץ״ ליאת אבשלומי

אוחנה לשחקני בית״ר ירושלים: ״אתם אלו שצריכים להביא את התוצאות. יש לנו סגל מהטובים בארץ״

יו״ר בית״ר ירושלים אלי אוחנה כינס הבוקר (שלישי) את שחקני הקבוצה והצוות המקצועי לשיחה לפני אימון הבוקר בעקבות פיטוריו של המאמן גיא לוזון.

אוחנה אמר לשחקנים: “לצערי, אני לא אוהב שיחות כאלו. פרידות ממאמן ובמיוחד כזה שמאוד רצינו ולדעתי הוא מקצוען וחרוץ ונתן את כל כולו לעבודה. גיא חי את הקבוצה 24/7. חשבתי שגיא הוא האיש המתאים ואם יכולתי לחזור אחורה הייתי שוב עושה הכל כדי למנות אותו. כשחקן עבר אני יכול להגיד לכם שאין יותר פשטני מלהפיל את רוב האחריות על המאמן. אני חושב שגיא עשה את הדברים בעבודה קשה ובאופן נכון. שיחת הפרידה מגיא הייתה קשה למשה חוגג ולי ברמה הרגשית.

רוב השחקנים פה חוו מצב שכזה ויש סיכוי שגם בעתיד זה יקרה בהרבה מקומות. אני אומר – האחריות על מצבה של הקבוצה רובץ על כולנו במועדון. משדרת המנהלה וההנהלה ועד אחרון השחקנים. נכון להיום, אתם אלו הצריכים להביא את התוצאות. יש נטייה לשחקנים להתחבא מאחורי המאמן, אני לא בא בטענות כשיש רצון ונתינה. יש לנו סגל מהטובים בארץ. בית”ר ירושלים בעוצמה שלנו כמועדון, חייבת להשיג הרבה יותר.

כל אחד ואחד כאן צריך לעשות את חשבון הנפש שלו, איפה כל אחד יכול וחייב לתת הרבה יותר, לא ייתכן שנהיה במקום האחרון בליגה עם 5 נקודות מתוך 21 אפשריות. מבלי לזלזל באף מועדון, אנחנו בית”ר ירושלים ואין לנו את הפריווילגיה להיראות כפי שאנחנו נראים ולהיות במקום שבו אנחנו נמצאים.

מבחינתי להיראות פחות טוב, אבל שניקח אופי ונקודות, אנחנו מועדון חזק, עברנו בהיסטוריה המון וזה מה שהופך אותנו למועדון גדול. אנחנו עוד לא יודעים מי יאמן, יכול להיות שנמנה מאמן ב-24 שעות הקרובות ויכול להיות שלא נמנה מאמן ראשי עד המשחק במוצאי השבת, לכן דוד מרטן הוא זה שייקבע את ההרכב והאופן שבו נשחק והוא זה שיעביר את האימונים ויאמן עד להודעה חדשה. לא נעשה דברים בלחץ. המנהיגות של השחקנים הוותיקים חייבת לבוא לידי ביטוי כעת. יש לנו את כל הסיבות לסמוך עליכם וכעת זה הזמן להראות זאת”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com