אמו של זיו חג'בי לליברמן: "לא התקשרת אפילו לנחם - עזור לי להרוס בשלמות את בית המחבל" - 0404
אמו של זיו חג'בי לליברמן:

אמו של זיו חג'בי לליברמן: "לא התקשרת אפילו לנחם – עזור לי להרוס בשלמות את בית המחבל"

זיו חג'בי וקים יחזקאל הי"ד נרצחו בפיגוע ירי שביצע מחבל נתעב באזור התעשייה ברקן לפני כשבועיים. אמו של זיו, איריס, כתבה לשר הביטחון אביגדור ליברמן, כי היא מבקשת ממנו לבצע הריסה שלמה של בית המחבל וזאת לאחר שנודע לה כי רק חלק קטן מביתו ייהרס. 

במכתב כתבה איריס:

"לכבוד שר הביטחון אביגדור ליברמן.

שמי איריס חגבי. לפני שבועים ויומיים התהפך עלי עולמי מחבל נפשע ומתועב רצח את בני זיו. ואת חברתו לעבודה קים יחזקאל ונמלט מהמקום.  בני זיו היה סמל הצדק והטוהר. מעולם לא פגע בזבוב. המחבל הנפשע לא סבל מעוני או כיבוש. הוא עבד במפעל וחי בבית מפואר. אבל היה שטוף בשנאה.
מאז חיינו נהפכו.

לצערי אתה לא התקשרת אפילו לנחם ואף אחד מצה"ל לא מעדכן אותי בשום אינפורמציה.

כעת התבשרתי שצה"ל שמראש תכנן רק להרוס חלק קטן מהבית. הקפיא גם את זה? הנימוק משפחת המחבל התנגדה. אותה משפחה מתועבת שגידלה שטן ועד היום לא גינתה אותו בפומבי אפילו פעם אחת!!
אני זועקת אליך כבוד השר.
עזור לי להרוס בשלמות את בית המחבל ומייד. לא עוד חצי שנה חדר.

לפני שבועים התפרסם שיש למעלה ממאה בתי מחבלים שלא נהרסו. אז הנה לצערי התווספו עוד שמות. גם בית המחבל הרוצח של פולד לא נהרס. אתה נואם כל הזמן על הרס בתי המחבלים. עזור לי שזה יקרה באמת
מחכה לתשובה. איריס חגבי אמו של זיו זכרונו לברכה".

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com