סמוטריץ': "כל יום של כניעה ללחץ הבינלאומי רק יזמין לנו עוד לחצים ועוד חאן אל אחמרים" - 0404
סמוטריץ':

סמוטריץ': "כל יום של כניעה ללחץ הבינלאומי רק יזמין לנו עוד לחצים ועוד חאן אל אחמרים"

ח"כ בצלאל סמוטריץ' ביקר היום (שני) בסביבת הכפר הבלתי חוקי חאן אל אחמר בזמן ההצבעות במליאה וקרא משם לחברי הקואליציה להשתמש בכוח שלהם ולהפעיל לחצים על ראש הממשלה לפנות את הכפר הבלתי חוקי.

סמוטריץ': "חאן אל אחמר הפך למבחן לריבונות וליכולת העמידה של מדינת ישראל על האינטרסים החשובים לה מול לחץ בינלאומי צבוע ומגמתי.

האינטרס באזור הזה ברור ולא בכדי הרשות משקיעה בו כל כל הרבה מאמץ תוך שימוש ציני ואכזרי בתושבים הבדואים. האינטרס הזה מחייב את פינוי המאחז וכל יום של כניעה ללחץ הבינלאומי רק יזמין לנו עוד לחצים ועוד חאן אל אחמרים.

אני מבקש להעביר מסר לחבריי לקואליציה. כחברים בקואליציה אנחנו נושאים באחריות למעשיה ולכן לא יכולים להסתפק בדיבורים ובמחאות. אם עוד ועוד חברים בקואליציה שמבינים שמדובר במבחן שאסור להיכשל בו ישתמשו בכח שלהם כפי שעשיתי אני היום, ראש הממשלה יהיה חייב להתחשב בקולות האלה בקואליציה ולהורות על הפינוי כאן ועכשיו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com