הקופה שמחשבת הכול: זו הקופה שאתם צריכים לעסק שלכם - 0404
+
הקופה שמחשבת הכול: זו הקופה שאתם צריכים לעסק שלכם

הקופה שמחשבת הכול: זו הקופה שאתם צריכים לעסק שלכם

כיום כמעט בכל חנות ובבתי עסק רבים אחרים יש קופה ממוחשבת. קופה זו מחוברת למחשב ולתכנת ה-windows ומבוססת תכנה שבאמצעותה ניתן לייעל ולתפעל את המכירות בעסק. בתכנה ישנן לא מעט אפשרויות שבעזרתן ניתן יהיה לשפר את חוויית השימוש של המוכר ושל הלקוח, דבר שיסייע לכם להגדיל מכירות בחנות לצד עבודה מקצועית יותר. זאת ועוד שתוכלו להפיק דוחות שונים שיתנו לכם מבט מלמעלה על ביצועי העסק.

אלו רק חלק מהאפשרויות שמציעה לכם קופה רושמת ממוחשבת:

ניהול עובדים חכם – אפשרות למעקב אחר שעות עובדים והוצאת דוחות שעות לעובדים. כניסה ויציאה חכמה של עובדים עם הגעה ויציאה מהעבודה. ניהול משתמשים באמצעות המשרד האחורי בקלות וביעילות.

קופה המתאימה לכל עסק – קופה של חנות בגדים שונה מקופה של מסעדה וזו שונה מקופה של מפעל. לא משנה מה העסק שלכם, אנו נתאים את התכנה הממוחשבת שלנו לקופה שלכם תוך התאמת מסך הקופה לצרכי העסק.

ניהול מוצרים – הוספה/הסרה/עריכה של מוצרים במערכת בלחיצת כפתור. סיווג המוצרים לפי קטגוריות ותתי קטגוריות. עדכון מחירים, מבצעים והנחות לפי מוצר, כמות וקטגוריה.

ניהול מלאי – בדיקת מלאים בחנות ובמחסן בעזרת התכנה באמצעות הנפקת דוחות ובדיקת מלאי במערכת. אפשרות להוספת מוצרים למלאי מחשבוניות חדשות שמגיעות לחנות ועוד.

מערכת תשלום מתקדמת – אפשרות לתשלום לפי מזומן, שיק, אשראי רגיל, אשראי ידני, תשלומים וכן המרה לפי מטבע זר. ניתן לשלוט בקופה ובמשרד האחורי באמצעות הסמארטפון או הטאבלט מכל מקום בעולם עם חיבור לאינטרנט.

גיבוי הנתונים בענן.

תמיכה שוטפת – תמיכה טכנית מקצועית לשימוש בתכנה או לביצוע פעולות בזמן חי בחנות. במידה ונתקעה המערכת ו/או אינכם יודעים איך לבצע פעולה מסוימת תוכלו להתקשר לטלפון התמיכה שלנו ולקבל מענה אנושי שישתלט לכם על המסך ויסייע לכם בפתרון מהיר של הבעיה.

קופה רושמת יד שנייה:

מלבד קופות ממוחשבות ישנם אנשים שעדיין מאמינים בקופות הרושמות המסורתיות. אם אתם מעוניינים לחסוך מעט על הקופה הממוחשבת ומספיק לכם השימוש בקופה רושמת בלבד, תוכלו לרכוש קופה רושמת יד 2 או קופה רושמת חדשה במחירים אטרקטיביים אצלנו.

קופה לעסק:

בחברת אופק מערכות תוכלו למצוא מגוון רחב של קופות לעסק. קופה לעסק היא החלק החשוב ביותר בכל עסק, לא רק כדי לבצע בצורה חוקית את העסקאות, אלא גם כדי להנפיק דוחות להנהלת חשבונות. אם יש לכם קופה לעסק תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אופציות שיעזרו לכם לעקוב אחר העובדים והמכירות בעסק, לבדוק את המלאים מבלי להיות נוכחים פיזית בחנות או במחסן, לקבל דוחות מכירה לפי מוצרים/קטגוריות/תאריכים מסוימים ואפילו לפי שעות במהלך היום כדי לאבחן את השעות העמוסות ביותר במהלך היום.

הכתבה הופקה בשיתוף פעולה עם מגזין טכנולוגיה ומדע.

מבזקיםלכל המבזקים