שריפת חורש פרצה בקרית מנחם בירושלים - 50 דירות פונו - 0404
שריפת חורש פרצה בקרית מנחם בירושלים – 50 דירות פונו דוברות כבאות והצלה, מחוז מרכז

שריפת חורש פרצה בקרית מנחם בירושלים – 50 דירות פונו

חמישה צוותי כיבוי והצלה, בסיוע רכבי אספקת מים, פועלים בשריפת עשבוני וחורש בוואדי בין רחוב הנורית לרחוב קוסטה ריקה בשכונת קרית מנחם. כתוצאה מהשריפה עשן רב חדר לבניינים במקום, ולוחמי האש בסיוע שוטרי משטרת ירושלים, פינו כ-50 דירות. בנוסף, כתוצאה מקרינת החום, נזק קל נגרם לחצרות הבניינים ולפרגולה במקום.

לוחמי האש הצליחו לבלום את השריפה, מפקד כוחות כב”ה במקום הכריז על שליטה בשריפה ובתוך זמן קצר בסיוע משטרת ישראל, יוכלו לשוב דיירי הבניינים לבתיהם. כמו כן, מפקד צוות שפעל להגן על בתי התושבים נכווה מהלהבות ונפצע קל, וכעת מטופל במקום על ידי חובשי מד”א.

בסיום פעולות הכיבוי הסופי אשר יימשכו עוד זמן מה, תיפתח חקירה של כבאות והצלה ירושלים לבירור נסיבות פרוץ השריפה.

להב שלומי הרוש מפקד כוחות כב”ה באירוע מסר: “הוזנקנו לשריפה שהתפתחה במהירות מהוואדי של רחוב קוסטה ריקה אל עבר בתי רחוב נורית.
הגענו תוך זמן קצר, והבחנו בלהבות המלחכות את שולי הבניינים, ובעשן כבד וסמיך שחדר למבנים, בד בבד עם כיבוי השריפה ע”י לוחמי האש של ירושלים, פינינו את הבניינים מדייריהם בסיוע שוטרי משטרת ירושלים, מכיוון שהיה חשש לשלום הדיירים. הפעילות המהירה והמקצועית של לוחמי האש והסיוע המהיר של משטרת ישראל, מנעו פגיעה קשה בדיירי הבניין וברכושם”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com