נתניהו: "חאן אל אחמר יפונה, עם או בלי הסכמה" - 0404
נתניהו:

נתניהו: "חאן אל אחמר יפונה, עם או בלי הסכמה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו דיבר בפתח ישיבת הממשלה השבועית על פינוי חאן אל אחמר וכן ענה לדבריהם של ציפי לבני ושלי יחימוביץ' שאמרו שאין הסתה משמאל. 

נתניהו: "חאן אל אחמר יפונה, עם או בלי הסכמה. זה לא ייקח הרבה שבועות, זה יהיה הרבה יותר קצר, נעשה כמה מהלכי היערכות חיוניים בזירה הבינלאומית, ניתן הזדמנות אחרונה לפינוי בהסכמה, אבל בכל מקרה, חאן אל אחמר יפונה. אני לא מדבר על פינוי קוסמטי, אלא על פינוי של ממש.

אני גם לא זקוק לאולטימטום פיקטיבי, כי כולנו מאוחדים במטרה – לפנות את הבנייה הבלתי החוקית הזאת. אין על זה שום ויכוח. יוצרים "פייק" ויכוח. חאן אל אחמר יפונה ובקרוב מאוד.

שמעתי היום את דברי ההתחסדות והיתממות של ציפי לבני ושל שלי יחימוביץ'. הן אמרו שאין הסתה מן השמאל, לא קוראים לרצח, גם לא רומזים לרצח – אז אני מזכיר להן את מיצג האומנות בבצלאל עם חבל התלייה שכרוך סביב צווארי, את הגיליוטינה בכיכר בהפגנות השמאל נגדי, ואת התגובה לפוסט שפרסמה נכדתו של רבין שדיברה היום, שכתבה, אני מצטט: "אולי ברצח נתניהו יהיה יום חופש". את ההסתה יש לגנות מכל כיוון וגם את הצביעות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]