משרד ראש הממשלה על האשמת נכדתו של רבין: "השמצה חסרת בסיס שמביישת המעמד" - 0404
משרד ראש הממשלה על האשמת נכדתו של רבין:

משרד ראש הממשלה על האשמת נכדתו של רבין: "השמצה חסרת בסיס שמביישת המעמד"

נכדתו של יצחק רבין, נועה רוטמן נאמה בטקס האזכרה השנתי לזכרו בהר הרצל. רוטמן אמרה כי פורסם מטעם דוברת במשרד ראש הממשלה ציוץ בו נכללה תמונה של לחיצת היד עם ערפאת בבית הלבן תחת הטיית הפועל ב.ג.ד. ואף אחד מהיושבים בטקס לא התנער ממנה. ממשרד ראש הממשלה נמסר כי הם נדמהו לשמוע את ההאשמה וכי לאחר בדיקה התברר כי מדובר בציוץ של עיתונאית שאיננה קשורה למשרד רה"מ. 

נועה רוטמן: "רק באחרונה פורסם ציוץ בטוויטר מטעם דוברת במשרד ראש הממשלה, שבו נכללה תמונת לחיצת היד עם ערפאת בבית הלבן תחת הטיית הפועל ב.ג.ד. היו ברשימה עוד אנשי וגופי שמאל. לא יושבי השורות כאן ניסחו את הציוץ, אבל אף אחד לא התנער"

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי, "נדהמנו לשמוע את ההאשמה החמורה של נעה רוטמן באזכרה הממלכתית לזכרו של יצחק רבין ז״ל נגד דוברת במשרד ראש הממשלה. לאחר בדיקה התברר כי מדובר בכלל בציוץ של עיתונאית שאיננה קשורה למשרד. מדובר בהשמצה חסרת בסיס שמביישת את המעמד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com