לא מוותרים למלכלכים - 0404
+
לא מוותרים למלכלכים

לא מוותרים למלכלכים

לצד החלפת למעלה מאלף סלי רחוב (אשפתונים), להוספת סלים חדשים ולשיפור המשמעותי בפינוי האשפה, גם הפיקוח העירוני משקיע מאמצים מרובים באכיפת חוקי העזר העירוניים למניעת מפגעים ושמירת הסדר והניקיון. דגש מיוחד ניתן לנושא אי איסוף צואת כלבים ואתמול (רביעי) בשעות הבוקר נרשמו  מספר קנסות בגין זה על סך  320 ש"ח כל אחד לפי סעיף 12(ב) לחוק העזר העירוני לחולון "אי איסוף גלליו של בעל חיים ממקום ציבורי". בנוסף, נתפס כלב מסוכן משוטט מסוג פיטבול ללא רצועה ומחסום ולבעליו נרשם קנס על סך 475 ש"ח עפ"י סעיף 2 (א) לחוק העזר העירוני לחולון בדבר החזקת כלבים בתחום הרשות המקומית.

פעילות זו מצטרפת לאכיפה השוטפת הנעשית בעיר בנושאים שונים, הנוגעים רובם ככולם לשמירת הניקיון והסדר במרחב הציבורי למען איכות החיים של התושבים. כך, למשל, רק בשבוע שעבר, ניתנו קנסות לעסק לממכר מזון מהיר ברחוב סוקולוב בגין הוצאת פסולת מחוץ למיכלי האשפה, בגין הוצאת גזם שלא ביום ההוצאה ברח' בר אילן, בגין אי איסוף צואת כלבים ברחוב יפו, בגין שפיכת מלט על הכביש מאתר בנייה ברחוב ברזילי בגין רכב נטוש לפני גרירה ברחוב צפניה, בגין הוצאת קרטונים על המדרכה שלא ביום ההוצאה ברחוב קריית שמונה, בגין השארת פסולת ובגדים בשטח הרחוב ומסביב למיכלי אשפה ברחוב המעורר ועוד.

הפיקוח העירוני ימשיך באכיפת חוקי העזר העירוני בכל רחבי העיר ובעירייה קוראים לתושבים לפעול על פי החוק ולהימנע מאי נעימויות. בנוסף, מדגישים בעירייה, כי רק ביחד (העירייה והתושבים) נוכל לשמור על עיר נקייה ומסודרת.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com