נציבת בתי הסוהר ביקשה מהשר ארדן לסיים תפקידה בסוף השנה - 0404
נציבת בתי הסוהר ביקשה מהשר ארדן לסיים תפקידה בסוף השנה

נציבת בתי הסוהר ביקשה מהשר ארדן לסיים תפקידה בסוף השנה

נציבת בתי הסוהר, רב גונדר עפרה קלינגר ביקשה מהשר לביטחון הפנים גלעד ארדן לסיים את שירותה בשב"ס בסוף חודש דצמבר 2018, בתום 32 שנים בשירות המדינה ולאחר כשלוש שנים כנציבת בתי הסוהר. השר נענה לבקשתה והודה לה על תרומתה רבת השנים לביטחון מדינת ישראל ולשרות בתי הסוהר.

רב גונדר עפרה קלינגר מכהנת בתפקידה מנובמבר 2015 והיא הנציבה הראשונה אי פעם שמונתה מתוך שורות הארגון.

במהלך כהונתה, הובילה הנציבה מדיניות התומכת בשיקום וחינוך אסירים וחזרתם לקהילה תוך שימוש בכלים מתקדמים כמו טיפול באמצעות בעלי חיים, רדיו לאסירים, מרכזי קשב ועוד. הנציבה קידמה משמעותית את תחום חלופות המאסר והמענה הרפואי לאסירים וגיבשה תכנית רב שנתית, שאושרה ותוקצבה על ידי הממשלה והמשרד לביטחון הפנים להרחבת שטח המחייה של האסירים, הכוללת הקמת בתי סוהר חדשים וכן הובילה מסלולי קידום ופיתוח סגל המושתתים על ערכי הארגון וחזונו.

בתקופת כהונתה של רב גונדר קלינגר התמודד שב"ס עם שביתת רעב של המחבלים בבתי הכלא, שהייתה חסרת תקדים באורכה אך הסתיימה ללא שום הישג למחבלים.

השר לביטחון הפנים נענה לבקשתה של רב-גונדר קלינגר והודה לה על תרומתה רבת השנים לביטחון מדינת ישראל ושרות בתי הסוהר ועל שיתוף פעולה הדוק ופורה לאורך כהונתה, שהניב הישגים רבים למערכת אכיפת החוק ולשירות בתי הסוהר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com