אישום: תושב אשקלון הכה צעירה באגרופים ואנס אותה בחוף הים - 0404
אישום: תושב אשקלון הכה צעירה באגרופים ואנס אותה בחוף הים wisegeek

אישום: תושב אשקלון הכה צעירה באגרופים ואנס אותה בחוף הים

תושב אשקלון בן 33 נעצר לפני שבוע בחשד לביצוע עבירות מין חמורות בתושבת העיר שבילתה בחוף הים. במסגרת פעולות חקירה שונות שבוצעו על ידי חוקרי המשטרה והמודיעין בעיר אשקלון, נעצר לפני כשבוע ימים תושב אשקלון החשוד בביצוע עבירות מין חמורות תוך גרימת חבלות בגופה בתושבת העיר, בעת שבילתה להנאתה בחוף הים.

מעצרו של החשוד התאפשר הודות לנחישותם של החוקרים שפעלו מקרות האירוע במרץ רב תוך הפעלת יכולות וניתוח ממצאים מהיר עד שזה נעצר כעבר שבועות ספורים מהמקרה. החשוד שנעצר הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שם מסר גרסתו, בה קשר עצמו למקרה, ומעצרו הוארך בבית המשפט באשקלון במהלך ימים אלו. היום הוארך פעם נוספת מעצרו תוך שהוגשה הצהרת תובע על ידי פרקליטות דרום על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

על פי החשד, תושבת העיר ששהתה בחוף הים במהלך חודש ספטמבר בשעות ערב, הוטרדה על ידי החשוד על אף שביקשה מזה כי יניח לה לנפשה והתרחקה מהמקום בעצמה. החשוד הגיע אחריה למקום מושבה שם על פי החשד החל להכות אותה באגרופים בכל חלקי גופה ובהמשך ביצע בה עבירת אונס ופגע בה מינית.

ניסיונותיה להימלט מפניו גם ברגעים אלו לא צלחו והחשוד חשף בפניה את איבר מינו והמשיך אף להכותה. עובר אורח שחלף בסמוך נזעק לקריאות העזרה של הקורבן וכשהחל מתקרב גרם בכך לחשוד להימלט מהמקום. כוחות משטרה שהוזעקו לאחר מכן פגשו שם בקורבן שהצביע להם על זירת העבירה, והחלו בחקירת המקרה תוך איסוף ממצאים שונים בזירה ובסמוך לה ונגבו עדויות רבות. חלקם של הממצאים הועברו למעבדות הזיהוי הפלילי במשטרת ישראל במטרה לאתר ממצאים פורנזיים שיצביעו על זהות החשוד בביצוע העבירה. כאמור, שבועות ספורים לאחר המקרה במהלכן עמלו חוקרי ואנשי המודיעין המשטרה תוך איסוף כל פרט וממצא שיביא לאיתורו של החשוד, זה אותר ונעצר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com