צפו: ראש הממשלה נאלץ להעיר לאשה שהפריעה לדבריו בעת שדיבר על עו״ד וינרוט ז״ל - 0404
צילום: שלמה מור

צפו: ראש הממשלה נאלץ להעיר לאשה שהפריעה לדבריו בעת שדיבר על עו״ד וינרוט ז״ל

בעת נאומו של ראש הממשלה בקרית שמונה, דיבר ראש הממשלה בצער רב על פטירתו של עו״ד יעקב וינרוט. בעת שנשא דברים בעניין, התפרצה אשה לשיחה וראש הממשלה נאלץ להעיר לה כדי שיוכל להמשיך בדבריו ללא כל הפרעה.

בלשכת ראש הממשלה נאלצו להגיב לפרסום בעניין ומסרו: "צר לנו שלא מציגים את התמונה המלאה, מדובר באישה שהפריעה לראש הממשלה כולל כשביקש לדבר על יעקב וינרוט. האישה צעקה "יום עצוב", ראש הממשלה ענה שנכון, זהו יום עצוב עקב פטירתו של יעקב וינרוט אך לצערנו היא בחרה בכל זאת להפריע.

גורמים בסביבתו של רה"מ מוסיפים כי רה"מ לא נוטה להשיב כך לאלה המפריעים בזמן נאומו אך זו חצתה כל נורמה מוסרית ואנושית כשבחרה להפריע כשדיבר על לכתו של וינרוט. הפרעה זו בזמן שביקש לדבר על ידידו יעקב וינרוט, הכאיבה מאוד לראש הממשלה.

נתניהו: "הבוקר התפרצה פעילה פוליטית לדבריי בטקס חנוכת המרכז הרפואי בק״ש. זה היה שעות ספורות אחרי שהתבשרתי על פטירתו של ידיד נפשי, עו״ד יעקב וינרוט. אני רגיל לביקורת ואין לי שום בעיה עם קריאות ביניים. קיבלתי אלפי קריאות כאלה בחיי. אבל היום, בעומק הכאב והצער, הרגשתי שזה פשוט לא היה מתאים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]