חשד: שני קטינים מגבעתיים וגבעת שמואל סרסרו קטינה אחרת תמורת כסף - 0404
חשד: שני קטינים מגבעתיים וגבעת שמואל סרסרו קטינה אחרת תמורת כסף דוברות המשטרה

חשד: שני קטינים מגבעתיים וגבעת שמואל סרסרו קטינה אחרת תמורת כסף

חשד: שני קטינים בני 17 מגבעתיים וגבעת שמואל סרסרו קטינה אחרת למעשי זנות תמורת כסף והפיצו סרטון בו היא מקיימת יחסי מין עם נער אחר – מעצרם של השניים הוארך בבית המשפט לנוער.

משטרת ישראל פתחה בחקירה סמויה לאחר שהתקבל דיווח על כך שלפני כחודש ימים מספר קטינים חברו יחדיו על מנת לשדל קטינה אחרת לידי מעשי זנות תמורת כסף. במהלך החקירה נאספו ראיות רבות שהובילו בסוף השבוע לחקירה גלויה ולמעצרם של הקטינים החשודים.

על פי החשד, הקטינים סרסרו בקטינה אחרת תמורת תשלום כסף עבור שירותי מין אותם סיפקה לנער אחר. עוד עולה מהחקירה כי הקטינים הסריטו את יחסי המין והפיצו את הסרטון לכל דורש.

כאמור, בסוף השבוע עצרה המשטרה מספר מעורבים לחקירה במחלק הנוער של מרחב דן, חלקם שוחררו בתום החקירה ושני קטינים אחרים נחקרו והובאו בפני בית המשפט שהחליט על הארכת מעצרם של השניים עד מחר (ב') בבית המשפט לנוער בת"א.

מהמשטרה נמסר כי, "משטרת ישראל תמשיך כל העת בפעילות אכיפה גלויה וסמויה נגד עבירות מין ובכללן עבירות כאלו שמובצעות בידי קטינים, כל זאת למען איתור העבריינים המהווים סיכון לביטחונו ושלומו של הציבור בכלל ולקטינים בפרט אשר לרוב הינם קורבנות תמימים. החקירה נמשכת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com