נתניהו במסר לחמאס: "אנחנו קרובים לפעילות מסוג אחר - מכות משמעותיות מאוד" - 0404
נתניהו במסר לחמאס:

נתניהו במסר לחמאס: "אנחנו קרובים לפעילות מסוג אחר – מכות משמעותיות מאוד"

ראש הממשלה בנימין נתניהו דיבר בפתח ישיבת הממשלה ומסר מסר מאיים לחמאס: "אם יש לחמאס שכל, הם יפסיקו את האש וההתפרעויות האלימות עכשיו". עוד הוסיף: "אנחנו קרובים לפעילות מסוג אחר, יהיו מכות משמעותיות מאוד".

נתניהו: "בחמאס כנראה לא הפנימו את המסר – אם הם לא יפסיקו את ההתקפות האלימות נגדנו, הן יופסקו בדרך אחרת והיא תהיה כואבת, כואבת מאוד. אנחנו קרובים מאוד לפעילות מסוג אחר, פעילות שתכלול מכות עוצמתיות מאוד. אם יש לו שכל, החמאס יפסיק את האש ואת ההתפרעויות האלימות – עכשיו.

באשר לחוק הגיוס – זהו חוק טוב, חוק מאוזן. הוא מאזן בין צורכי הצבא שהכין אותו, וכמובן צורכי הציבור החרדי. החוק הזה צריך לעבור, הגיע הזמן לשים אותו מאחורינו. זאת עמדתי, זאת צריכה גם להיות עמדת הממשלה, לטובת המדינה, לטובת הציבור החרדי, לטובת יחסי חרדים-חילונים. לכן אני קורא למועצת גדולי התורה שמתכנסת היום לקבל את ההחלטה הנכונה. החוק הזה טוב לישראל.

הממשלה תאשר היום תוכנית לאומית להגברת הבטיחות לרוכבים על אופניים חשמליים, קורקינטים וכלים אחרים. זאת התגלתה כסכנה חדשה בכבישים, גם לרוכבי האופניים, גם להולכי הרגל, וגם לנהגים בכלי הרכב. אני מברך על העבודה המקצועית והמהירה שנעשתה במשרדי הממשלה, במשרד ראש הממשלה, משרד התחבורה, בתיאום עם המשרד לביטחון פנים, משרד המשפטים ומשרד הפנים. אני קורא לכל הרוכבים – רכבו בזהירות ורכבו באחריות.

אנחנו פותחים השבוע את שנת הלימודים האקדמית. בשם כל שרי הממשלה אני מאחל ללמעלה משלוש מאות אלף סטודנטיות וסטודנטים – שנת לימודים מוצלחת. לימדו טוב ותפסו את העתיד – זה הולך ביחד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com