העליון ידון בבקשת המחבל שרצח את החייל אלמוג שילוני להפחתת עונשו. הורי החייל: "נאלץ לפתוח הפצע שוב" - 0404
העליון ידון בבקשת המחבל שרצח את החייל אלמוג שילוני להפחתת עונשו. הורי החייל: “נאלץ לפתוח הפצע שוב”

העליון ידון בבקשת המחבל שרצח את החייל אלמוג שילוני להפחתת עונשו. הורי החייל: “נאלץ לפתוח הפצע שוב”

בית המשפט העליון ידון מחר (חמישי) בערעורו של המחבל נור אלדין אבו חשיה שטוען באמצעות פרקליטתו לאה צמל כי העונש שהושת עליו קשה מדיי. כזכור, בית המשפט דן את אבו חשיה למאסר עולם לאחר שרצח את חייל צה”ל אלמוג עשהאל שילוני ז”ל בשנת 2014 בתחנת הרכבת “ההגנה” בתל אביב.

הוריו של אלמוג, מיכל ויוסי שילוני אמרו היום כי, “בעזות מצח ובאטימות לב הגישה עו”ד לאה צמל המייצגת את המחבל השפל באדם ערעור לבית המשפט העליון על חומרת עונשו של הרוצח, שהגיע מאחורי גבו ודקר אותו בכל חלקי גופו על מנת לחטוף את נשקו ולבצע פיגוע המוני. אלמוג הגן בגופו על הנשק ומנע פיגוע המוני.

על גבורתו זו הוענקה לו תעודת הערכה ממפקד חיל האוויר דאז האלוף אמיר אשל. גם שופטי בית המשפט המחוזי בתל אביב טענו כי רבים חייבים לאלמוג את חייהם מאחר והצליח למנוע את חטיפת נשקו”.

לטענת המחבל ופרקליטתו, בית המשפט החמיר עם עונשו והשית עליו עונש קשה מדיי. “מחר בבוקר ניאלץ שוב לפתוח מחדש את הפצע המדמם ולשמוע את הטיעונים מפיה של הפרקליטה המדיף רעל הרסני”, אמרו הוריו של אלמוג ז”ל. “העונש שקיבל המחבל הנאלח לא יחזיר את אלמוג אך יש בו את מקסימום הענישה הקיימת כיום בחוק ואנו רואים בכך מעט נחמה, אנו רוצים לראות את אותו המחבל נרקב בכלא עד יומו האחרון, הענישה חייבת להיות גורם מרתיע על מנת שאולי הפיגוע הבא יימנע”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com