חברת IFF מתחילה להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב - 0404
+
חברת IFF מתחילה להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב רוי עלימה, פלאש 90

חברת IFF מתחילה להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב

חברת IFF הודיעה כי החל מהיום (שלישי), החברה נרשמה והחלה להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב (TASE), תחת הסימול "IFF". הרישום בבורסה לניירות ערך בתל אביב הינו המשך ישיר להשלמת הרכישה של פרוטרום, אשר דווחה ב-4 באוקטובר 2018. הרישום בבורסה לניירות ערך בת"א לא עתיד לשנות את מספר המניות ומבנה ההון של IFF או את אופן רישום המניות הנוכחי בבורסה בניו יורק (NYSE) ובבורסה בפריז (Euronext), בהן נסחרת החברה תחת הסימול "IFF".

"IFF שמחה ומחויבת להמשיך את המורשת של פרוטרום כחברה בעלת נוכחות משמעותית בישראל, הן באמצעות פעילותנו המשמעותית בישראל והן כעת באמצעות הרישום של מניות IFF למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב", אמר אנדראס פיביג, יו"ר ומנכ"ל IFF. "באמצעות הרחבת בסיס המשקיעים שלנו בישראל, הרישום יאפשר למשקיעים מקומיים לקחת חלק ב-IFF החדשה. אנו מצפים להאיץ את הצמיחה הרווחית, להגדיל את תזרים המזומנים ולייצר החזר לבעלי המניות המקומיים ולכלל בעלי המניות ב-IFF בעולם".

המיזוג של פרוטרום ב-IFF מבסס חברה עולמית מובילה בתחום הטעמים, הריח והתזונה עם הכנסות פרו-פורמה צפויות ל-2018 של 5.3 מיליארד דולר. ל-IFF ופרוטרום יכולות מחקר ופיתוח מתקדמות מזה שנים, והחברה הממוזגת תמנף יכולות אלו לפיתוח מוצרים חדשניים. מטה החברה המאוחד יפעל מניו יורק ותשמר את נוכחותה בישראל.