ערבי פרץ לבית במעלה אדומים, כפת צעירה לכיסא, ביצע בה מעשה מגונה תוך איומים ונמלט עם כסף ותכשיטים - 0404
+
ערבי פרץ לבית במעלה אדומים, כפת צעירה לכיסא, ביצע בה מעשה מגונה תוך איומים ונמלט עם כסף ותכשיטים דוברות המשטרה

ערבי פרץ לבית במעלה אדומים, כפת צעירה לכיסא, ביצע בה מעשה מגונה תוך איומים ונמלט עם כסף ותכשיטים

המשטרה הוזעקה לבית במעלה אדומים לאחר שהתקבל דיווח אודות צעירה בת 18 תושבת מעלה אדומים שטענה כי אדם זר פרץ לביתה בעת שישנה, כפת אותה לכיסא, ביצע בה מעשה מגונה ונמלט כשברשותו כסף ותכשיטים גנובים.

כוחות משטרה שהוזעקו למקום החלו בביצוע סריקות נרחבות ולאחר זמן קצר איתרו את החשוד, ערבי בשנות בן 56 מבית לחם כשברשותו הרכוש הגנוב.

מהמשטרה נמסר כי, "מחקירת ראשונית של האירוע עולה כי הבוקר סמוך לשעה 11:00 פרץ החשוד דרך חלון לדירה ברחוב הגלגל במעלה אדומים.

בעת שעלה לקומה השנייה, הבחין בצעירה, תפס אותה בחוזקה, סגר את פיה וקשר את ידיה ורגליה באמצעות חבלים לכיסא תוך שהוא מאיים עליה באמצעות מזמרה שהוא אוחז בידו שאם תשתולל הוא יפגע בה.

לאחר שהחשוד הערבי כפת את הצעירה הוא ביצע בה מעשה מגונה.

כעבור כ-20 דקות לערך המשיך החשוד להסתובב בדירה – גנב חפצים, תכשיטים וכסף ונמלט מהמקום.

הצעירה שהבינה כי החשוד נמלט הצליחה להשתחרר מהחבלים, התקשרה מיד למוקד 100 של המשטרה וסיפרה על שאירע ומסרה פרטים ותיאור של החשוד.

דקות ספורות עם קבלת האירוע הוזעקו כוחות רבים של משטרה והחלו בביצוע סריקות נרחבות בעיר ומחוצה לה ותוך זמן קצר אותר החשוד על ידי שוטרי הסיור הרגלי לאחר שהסתתר באחד הרחובות הסמוכים.

החשוד, ערבי בן 56 תושב בית לחם נעצר וברשותו נתפס הרכוש הגנוב, המזמרה באמצעותה הוא איים על הצעירה, תעודת זהות של הצעירה ורכוש נוסף שעל פי החשד נגנב ככל הנראה מבתים נוספים.

בחקירתו הודה במעשים ובהמשך יובא לצורך הארכת מעצרו בביהמ"ש".

חקירת המשטרה נמשכת…