מגדל העמק: שודרגו מתקני ספורט בארבעה בתי ספר נוספים - 0404
מגדל העמק: שודרגו מתקני ספורט בארבעה בתי ספר נוספים דוברות עיריית מגדל העמק

מגדל העמק: שודרגו מתקני ספורט בארבעה בתי ספר נוספים

עיריית מגדל העמק ממשיכה לשדרג את מתקני הספורט ואולמות הכדורסל בבתי הספר ברחבי העיר. לאחר ששדרגה בשנה שעברה את אולם הכדורסל בבית הספר “יגאל אלון”, שיפרה את חוויית הצפייה באולם הכדורסל העירוני הממוקם בבית הספר “יערת העמק”, הקימה מגרש כדורגל סינטטי משותף לבתי הספר “יערת העמק” ונופים” והקימה מתחם אתלטיקה הכולל מסלול ריצה ושני מגרשי ספורט משולבים ב”אורט רוגוזין”- השלימה לאחרונה הרשות את שדרוגם של ארבע מתקני ספורט בבתי ספר נוספים.

בבתי הספר “עילאי” וגיורא יוספטל” שודרגו וחודשו אולמות הכדורסל והוחלפו בהם מתקנים וציוד ספורט חדש בעלות כוללת של כ-650 אלף שקלים. בבתי הספר “נופים” ו”עליזה בגין” ייהנו התלמידים משדרוג של מגרשי הספורט בחצר שהפכו למגרשים משולבים הכוללים מגרשי כדורגל וכדורסל בעלות כוללת של כ-400 אלף שקלים נוספים.

יש לציין כי מלבד האולמות הללו שודרגו מתקני ספורט נוספים ברחבי העיר וביניהם שדרוג אולם המתנ”סון, הקמת מגרש כדורגל סינטטי ב’קריית התרבות והספורט’ (סמוך למרכז המוזיקה והמחול) וכן הונחה אבן פינה להקמת אולם כדורסל חדיש בבית הספר “אורט רוגוזין”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com