קמפיין בחירות אנטישמי ומסית באשדוד נגד החרדים. תושבים: "אנטישמיות מודל 2018" - 0404
קמפיין בחירות אנטישמי ומסית באשדוד נגד החרדים. תושבים: צילום מסך

קמפיין בחירות אנטישמי ומסית באשדוד נגד החרדים. תושבים: "אנטישמיות מודל 2018"

המירוץ לראשות עיריית אשדוד מתקרב ואיתו הגיע גם סרטון בוטה חדש. בסרטון, ניתן לראות אזרחים ממוצא רוסי היושבים בביתם ומחליטים לא ללכת להצביע ערב לפני הבחירות. ואז עולה בחלומו של הגבר עתיד "מזוויע" המציג תקנות שהתקינו החרדים לכאורה בעיר ובניהן: הפסקת חשמל לאחר שלא נושקה המזוזה בכניסה לבית וקוד לבוש חרדי לבתי הספר.

הבוקר (שני), נחשף סרטון של המועמד אלי נכט המסית נגד הציבור החרדי בעיר המבקש לדבריו "להשתלט" על המרחב הציבורי. לסרטון מלוהק שחקן המסביר כי במידה והחרדים יבחרו לראשות העיר, הם יסגרו את הטלוויזיה בשבת, ינותקו מכשירי הסלולר, ייסגרו סניפי "טיב טעם" עקב חוק נגד מכירת תועבה וייקבעו שעות נפרדות לגברים ונשים במרכולים.

ראש העיר יחיאל לסרי הגיב לסרטון המסית: "אנטישמיות. אין הגדרה אחרת. אוי לבושה שזה קורה כאן באשדוד שלנו. ראיתי את הסרטון שהוציא מועמד כנגד הציבור החרדי באשדוד. סרטון מלא הסתה ושנאה על גבול האנטישמיות. אמרתי ואני חוזר ומדגיש אשדוד היא עיר של כולם – חילוניים ודתיים עולים וישראלים, שחיים וצריכים להמשיך לחיות ביחד בעיר הזאת בכבוד הדדי.

בי נשבעתי, לא ניתן את הנהגת העיר למסיתים וחסרי אחריות שמלבים שנאה ומלחמות אחים. לא במשמרת שלי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com