רגב: "אין מילים שיכולות לנחם אם שקוברת את בתה" - 0404
רגב: אלי סבתי

רגב: "אין מילים שיכולות לנחם אם שקוברת את בתה"

שרת התרבות והספורט מירי רגב הגיעה היום (שני), יחד עם יו"ר המועצה האזורית שומרון יוסי דגן לניחום אבלים בבית משפחת יחזקאל לבנגרונד שבתם קים הי"ד נרצחה אתמול בברקן על ידי מחבל שפל. השרה רגב ודגן שוחחו ארוכות עם האם חווה, האחות שחר והבעל גיא, שמעו מהם על כאב אובדנם הגדול והביעו השתתפות כנה בצערם הכבד.

השרה רגב אמרה לבני המשפחה כי "אין מילים שינחמו הורים שאיבדו ילדה, אין מילים שיכולות לנחם אם שקוברת את בתה. ממשלת ישראל וכוחות הביטחון עושים הכל כדי לשמור על שלומם וביטחונם של אזרחי המדינה. אנחנו נשים ידינו על המחבל הנתעב – אנחנו ננצח את הטרור. אנחנו נמשיך לבנות ביהודה ושומרון ובעזרת השם נקים אזור תעשייה נוסף בשומרון. הרצח הזה הוא עוד תוצאה כואבת ואכזרית של הסתה פרועה מבית מדרשו של אבו מאזן שמדבר שלום באנגלית ומעודד טרור בערבית".

ראש מועצת שומרון יוסי דגן אמר להורים כי הוא בא בשם כל תושבי השומרון ותושבי ברקן להביע את הצער שלהם. האם דיברה באהבה על השומרון, וסיפרה כי בעבר גרו בשומרון. דגן אמר: "אנחנו כהתיישבות מבטיחים שלא רק שלא נישבר אלא נגדיל את ההתיישבות, נקים ישובים חדשים ונפתח איזורי תעשייה חדשים, ונוסיף עוד אורות. במקביל גם נדרוש לפעול נגד הרשות הפלסטינית שמסיתה אותם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]