מאות נכנסו הלילה לקבר יהשע בן נון בשומרון. דגן: "אוייבינו לא ישברו אותנו" - 0404
מאות נכנסו הלילה לקבר יהשע בן נון בשומרון. דגן: ישי פליישר

מאות נכנסו הלילה לקבר יהשע בן נון בשומרון. דגן: "אוייבינו לא ישברו אותנו"

מאות בני אדם, דתיים חרדים וחילונים נכנסו הלילה (שני), לקבר יהשע בן נון לרגל ראש חודש חשוון, בחטיבת אפרים ומועצה אזורית שומרון הוחלט לקיים את הכניסה כסדרה פיגוע הירי באזור תעשייה ברקן.

בין הנכנסים היו גם ראש מועצת שומרון יוסי דגן, מחט אפרים אל"מ עידן כץ, סגן קצין הגמ"ר של אוגדת איו"ש רס"ן אליצור טרבלסי, קצין הגמ"ר חטיבת אפרים סרן דאדו הכהן.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן אמר במקום: "דווקא ביום קשה כזה, בחרנו לצאת לקברו של המפקד הראשון של עם ישראל. בכפר כיפל חארס בשומרון. ולא לבטל את האירוע. למרות הפיגוע להעביר מסר ברור לאויבינו: שעם הנצח לא מפחד. זה המקום להצדיע למפקדי וחיילי צהל שבאומץ רב, מובילים ממש כמו המפקד הראשון של עם ישראל יהשע בן נון, את השמירה על עם ישראל ואת השמירה על הרוח הטובה הנושבת מהעם הזה".

קצין הגמ"ר חטיבת אפרים סרן דאדו הכהן: "אנחנו ממשיכים את הכניסות לקבר יהשע בן נון. היום לקראת ראש חודש חשוון. ממשיכים באותה שגרה כמו שהיה בעבר. למרות הפיגוע הקשה. אנחנו עדיין מדגישים שחשוב להמשיך בשגרה ובעה נגיע גם למפגע הספציפי. גם בימים הקשים האלו אנחנו בשיתוף עם מועצה אזורית שומרון, ממשיכים לפעול למען המשך השגרה בצורה בטוחה".

דגן הודה למנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים בשומרון, ולמפקדי וחיילי צה"ל המלווים את הכניסות למקומות הקדושים בשומרון בכל ימות השנה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com