שקד: "לבי עם משפחות הנרצחים. ההסתה של אבו מאזן מעודדת רצח וטרור - אין תועלת בשיחות" - 0404
שקד: דיאגו מיטלברג

שקד: "לבי עם משפחות הנרצחים. ההסתה של אבו מאזן מעודדת רצח וטרור – אין תועלת בשיחות"

שרת המשפטים איילת שקד הגיבה לפיגוע הטרור הרצחני הבוקר (ראשון) במפעל אלון שבאזור התעשייה בברקן. כזכור, המחבל הנתעב כפת את קים יחזקאל הי"ד, אם לתינוק בן שנה וחצי ואת זיו חג'בי הי"ד, אב לשלושה מראשון לציון, וירה בהם למוות.

כוחותינו עדיין עורכים מצוד נרחב אחר המחבל.

שקד: "היום נרצחו בדם קר ובאכזריות נוראה שני ישראלים, קים לבנגרונד-יחזקאל וזיו חג'בי בדמי ימיהם, הורים צעירים. לבי עם משפחותיהם. ההסתה של אבו מאזן והרשות הפלסטינית מחלחלת לכל מקום ומעודדת רצח וטרור. אין תועלת בשיחות עם מעודדי טרור. אני בטוחה שכוחות הביטחון יניחו את ידיהם על הרוצח במהרה. מאחלת החלמה מהירה לפצועה מהפיגוע".

שר החינוך נפתלי בנט הגיב גם הוא לפיגוע הרצחני ואמר כי, "כמו בכל יום, גם הבוקר, זיו וקים לקחו את הילדים לגנים ולבתי הספר ויצאו לעבודה באזור התעשייה ברקן. הם לא דמיינו שזאת תהיה הפעם האחרונה שיראו את ילדיהם.

הבוקר, מחבל אכזרי גדע את חייהם ופצע עובדת נוספת. קאי בן השנה וחצי לא יכיר את אמא ושלושת ילדיו של זיו לא ישחקו יותר עם אבא.

אל מול העצב הנורא בישראל, בחמאס מחלקים סוכריות ואבו מאזן דואג למשכורות. חייבים להפסיק את החגיגה הזאת. מדינת ישראל מחוייבת לביטחון אזרחיה, עלינו לפעול בכל הכוח כגד הטרור. חייבים להחזיר את ההרתעה.

עם ישראל כולו משתתף בצער המשפחות. יהי זכרם ברוך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com