נגד רקטות, טילים וטנקים: מערכת הגנה אקטיבית IF-LD של תעש מערכות תוצג בתערוכת AUSA 2018 - 0404
+
נגד רקטות, טילים וטנקים: מערכת הגנה אקטיבית IF-LD של תעש מערכות תוצג בתערוכת AUSA 2018 תעש מערכות

נגד רקטות, טילים וטנקים: מערכת הגנה אקטיבית IF-LD של תעש מערכות תוצג בתערוכת AUSA 2018

תעש מערכות תציג בתערוכת 2018 AUSA את מערכת ההגנה האקטיבית (IF-LD (Iron Fist Light Decoupled שלה על גבי הרק"מ הקל JLTV של אושקוש דיפנס

תעש מערכות, המתמחה בפיתוח ושיווק מערכות ופתרונות הגנה מוכחים, ומפתחת ומייצרת את משפחת מערכות ההגנה האקטיבית "חץ דורבן" תציג את הרק"מ הקל JLTV של חברת אושקוש דיפנס מאובזר במערכת הגנה אקטיבית (IF-LD (Iron Fist Light Decoupled של תעש בביתן תעש, (ביתן מס' 3125, אולם B) במהלך שלושת ימי תערוכת 2018 AUSA.

מערכת ה-LD-IF של תעש מערכות היא מערכת הגנה אקטיבית קשה (Hard-Kill APS) קלת משקל המספקת הגנה בפני מגוון איומים כגון: רקטות RPG מטווח קצר, טילים נגד טנקים ועוד. לאור המבנה המודולארי של המערכת והתקנתה ללא צורך לחדור לגג הרק"מ, ה-LD-IF מהווה פתרון מבצעי לכל סוגי הרק"מ, מרכבים קלים כדוגמת ה-JLTV, נגמ"שים, וכלה בטנקי מערכה.

ה-JLTV של אושקוש הינו הדור הבא בתחומי הרק"מ הקל המהווה אשר פותח במטרה לשפר את ביצועי כוחות הקרקע במשימותיהם. פתרון אמין זה מבוסס על יותר מ-100 שנות ניסיון בייצור רכבים, אינטגרציה וידע מקיף בתחום מחזור חיי הרכב שנועדו לאפשר תנועה רציפה של כוחות הלחימה.

השילוב של פתרון ההגנה האקטיבית (APS) של תעש על גבי ה-JLTV ממחיש את המודולריות של כלי הרכב לטכנולוגיות חדשות, במטרה לעמוד בדרישותיהן הספציפיות של לקוחות החברות ושל תנאי הלחימה משתנים.